Zemský Trubač
  Dnešní datum: 27. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Tři Mušketýři
Vydáno dne 01. 10. 2014 (1460 přečtení)

Určitě jste zaznamenali příchod tří nových členu realizačního týmu. V tomto článku se dozvíte, proč šli do RT a čemu se v budoucnu budou věnovat.
dddd


Zdravím, měl bys chvíli čas na krátký rozhovor pro Zemský Trubač ?

Mahes: Ahoj, určitě si nějaký čas nájdem. Tak si poďme niekam sadnúť...

Tartarus: Jasně, chvilku času najdu.

Atilla: Ahoj, samozřejmě že mám, ptej se…Co tě přivedlo k tomu přihlásit se do realizačního týmu ?

Mahes: Najskôr neaktivita GM a túžba to zmeniť k lepšiemu. Potom ako prišiel Eledrian, tak možnosť pomôcť k rozsiahlejším zmenám a zatraktívneniu hry samotnej. Takže možnosť pridať sa do realizačného týmu som prijal a myslím, že tak viem pomôcť viac ako len za hráča.

Tartarus: Původně jsem s přihlášením do RT váhal. Přesvědčil mě Eledrian. Vím, co ten člověk dokáže a že je schopný to tu opět rozjet. Proč tedy nepřiložit ruku k dílu. Nějakou dobu jsem tady hrál a získal tak spoustu kamarádů a asi až moc hodin zábavy. Tak teď Kelevaru oplácím.

Atilla: V první řade je asi potřeba říci, že sem měl vždy v oblibě práci RT, vymýšlení, tvoření a zodpovědnost. Také sem působil už dříve v RT teamu na jednom shardu a měl sem to vždy v plánu zkusit i na Kelevaru. Ono částí tomu i přispělo to, že po 10 letech Vás to na stejném serveru prostě jednou musí přestat bavit jako hráče, to je normální. Další důvod byl, že všichni přátelé skončili a tak nebyl důvod nadále zůstávat ve světe jako smrtelník. No a v posledním případě to byl strašidelný status, který byl nižší a nižší.

jjjj


Pro ty, kteří ještě neví, kdo jsi, prozradil bys nám to?

Mahes: Myslím, že dosť ľudí to už vie, ale za hráča ma mohli stretnúť za talentovaného carpentra a člena siene slávy Swifta alebo nedávno ešte za jeho mladšieho brata nekromanta Winstona.

Tartarus: Dřív jsem hrál za postavu Abny.

Atilla: Za moji kariéru na Kelevaru jsem se jmenoval mnoha jmény. Myslím si ale, že bude stačit zveřejnit jen ty poslední z nich. Naposledy jste mne jako smrtelníka mohli znát pod jménem Dobrodruh Čenda.

ghgt


Čemu se budeš nebo čemu se chceš věnovat?

Mahes: Asi tomu čo bude treba a budem to vediet spraviť. Zatiaľ mám za úlohu úpravy a opravy statiku, mapy, multi a úpravu regionov. Do budúcnosti plánujem pomôcť s úpravou dungeonov a lokacií na mapách.

Tartarus: Věnovat se budu nejspíš frakcím a všemu s nimi spojenému. Věřím, že si najdu i dostatek času na různé questíky a eventy pro celé Kelevarské osazenstvo.

Atilla: Myslím si, že můžu teď s jistotou říci, že budu mít určitě na starosti Questy, které už vlastně mám. Co dalšího, to ještě momentálně nevím, ale abych byl upřímný, nedělá mi problém nic, pokud to není vytvoření složitého systémového kódu.

dddgh


A v poslední řadě nechám místo pro pár tvých slov. Co bys chtěl našim čtenářům vzkázat?

Mahes: Aby boli trpezlivy zo zmenami a hneď všetko nekritizovali, ale pomohli logickými návrhmi, ktoré by posunuli server na lepšiu úroveň.

Tartarus: Pár mých slov. Doufám, že se vám budou líbit zaváděné novinky, komu ne, věřte, že je to myšleno dobře a ve vyšším zájmu. Zároveň doufám, že se vás co nejvíc rozhodne vstoupit do frakcí a budete se podílet na jejich tvorbě. Na závěr snad jen neporušujte pravidla a nedělejte kraviny a nebudete se mnou mít problém. :)

Atilla: Chci požádat všechny smrtelníky, aby byly v této době tolerantní, jak jste si všimli, svět prochází velkou úpravou a to v hodně směrech. Možná se Vám některým zdá něco špatné, nebo Vás to naštve a cítíte se ukřivdění, ale věřte tomu, že až to do sebe všechno zapadne, i ty největší detaily, tak to tady bude dokonalé. Berte to jako hru a dle toho se i tak bavte, když chcete tak to umíte.
[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Buldozer | Počet komentářů: 48 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1312 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1277 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7849

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist