Zemský Trubač
  Dnešní datum: 30. 11. 2023  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Listopad  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    

téma * Úvodník 229. čísla Zemského Trubače
Vydáno dne 01. 05. 2014 (904 přečtení)

Úvodník tradičního Kelevarského plátku pro měsíc Duben.
trubac

Vážení Trubači, Trubačky a Trubáčata,

ještě než vyrazíte s nějakou krásnou ženou (nebo mužem?) pod rozkvetlou třešeň, nezapomeňte na nové číslo Zemského Trubače.
Hned na úvod nabídnu něco ze své tvorby, někteří budou možná uražení, já doufám, že ten zbytek bude souhlasit nebo se alespoň nad některými body pousměje, přečtěte si článek "20 věci, které na Kelevaru nechápu".
Dále vám nabídnu dva články takzvaně z lidu. Chtěla bych za ně moc poděkovat, bez nich by bylo číslo asi poněkud tenké... O první článek se postaral HeruGil, najdete ho pod názvem "Ballův štít 2 - Perla života". Abyste pochopili, o co vlastně jde, budete muset zalistovat v našich novinách až do roku 2007, kdy byla publikována jeho první část. Druhý neredaktorský článek sepsala Andrea, jmenuje se "Zamyšlení o tom jaké to je být čerstvě vyvrženým z Tutoriálu" a název přesně odpovídá i jeho obsahu.
Buldozer vám v tomto vydání nabídne ochutnávku těch nejdůležitějších událostí, které jste mohli v uplynulém měsíci zaznamenat. Vše je doprovázeno i obrazovým materiálem, pokud nejste zdatný čtenář.
Freeze Man celý duben hledal vhodnou třešeň a hlídal, aby se mu do ní nenastěhovala nějaká havěť, proto na noviny neměl čas... Bude mít rande, jeho přítelkyně se jmenuje "Maturita" nebo tak nějak a jejich vztah je prý dost bouřlivý...
Conquistador přináší pokračování článku "Ty po mě kamenem, já po tobě skálou" a dále přidává opěvnou báseň na realizační tým Kelevaru... To jak moc je opěvná posuďte sami...

Přeji vám pěkné čtení, doufám, že vás alespoň něco z našich článků zaujme a že to budete příště třeba právě vy, jejichž články budeme číst...


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: mariane | Počet komentářů: 3985 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1796 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1394 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1264 hl.)
 
Je mi to jedno (1243 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1192 hl.)
 
Nečtu to tu (1337 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8226

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist