Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 04. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

téma * Ty po mě kamenem, já po tobě skálou!
Vydáno dne 01. 05. 2014 (1012 přečtení)

Podíváme se na události uplynulého měsíce trochu jinýma očima. Mýma!


- Northen splnil se svou postavou quest do Chaosu a rozhoduje se, že začne hrát pořádně a pozvedne Chaos na úroveň své minulé slávy a to vše v duchu "RP". Škoda že mu to nevydrželo ani měsíc a teď je jeho účet na prodej.

- Bitva o Skalní Město - Ani bugy ve stylu nesmrtelného koně umístěného v bráně či gata do města nepomohla Temnému Kultu vyhrát. Na druhou stranu se protivník taky zrovna nevyznamenal, když stál u magické studánky a pil jak o dušu - to se nám to páni čaruje když máme nekonečně many.. Myslím si, že se ale každý poučil.TK z bugovaní. PK-čka z pomoci Orderu. Order ze sběračů, co nedělali nic jen lootovali těla.... a příště se každý bude chovat jinak.

- Temný Kult byl penalizován za bugy na bitvě -200 bodů.....no comment

-Z důvodu předejití pádům sphere se po tamnutí pet shrinkne a umístí do batohu. - Dle mě super věc, konečně se už nestane, že když bude někdo tamovat se Spathem vzácného mustanga a tamne ho dřív než Spath, tak že ho Spath zabije. *tleskám* asi teď zlevní shrink potiony že?

- Bojovníci + kameny s bonusovými odměnami pro frakční hráče - Toto opanoval Temný kult a dělá si na tom body celkem slušně. Je pravda, že pár odvážných ze stran protivníků a PKček přišlo umřít, ale nic zásadního. Určitě bych vyzdvihl Zikiho, za jeho účast, všude leč jen z lukem, kalí vodu pěkně. *smekám*

- Bitva o Lamorik - Nebylo moc proti komu bojovat a tak Temný kult vyhrál na body cca 1100 ku 55.

- Spath v nesnázích - hráč Šroubovák se vlichotil Spathovi za dobrého kamaráda a ten mu následně předal spolumajitele u svého domku. Šroubovák mu domek vybílil (nikoli barvou z DN boxu) a následně postl fotečku na kelevarské forum z lootu. Kelevar zajásal, že ty boží mlýny přece jen melou, i když hodně pomalu... Radost všech netrvala dlouho. Spath (spamer RT emailu) si vybrečel své věci zpátky a novodobý Robin Hood neboli Šroubovák dostal trest :1. trest, porušení podmínek registrace 1i, lhaní GM, jail 96 hodin a 2 měsíce podmínka na smazání účtu. Bágl delete. Takže Spath Kostěj Nesmrtelný - bez ztráty kytičky dělá na Kelevaru dál své zvěrstva. (nikdo mu nemůže nic dokázat - NIKDY)


- Nikdo ukončil výkup a prodej ingotů na všech stáncích - prý znechucení...

- Status lidí co hrají UO Kelevar je v průměru 20lidí denně.... Škoda, třeba se něco stane a bude to lepší...

To je tak asi vše, co se důležitého za měsíc duben stalo.
Příští měsíc zase.


[Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Conquistador | Počet komentářů: 6 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1815 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1420 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1279 hl.)
 
Je mi to jedno (1261 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1210 hl.)
 
Nečtu to tu (1356 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8341

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist