Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Výslech velitele skupiny "Peco Crew"
Vydáno dne 01. 04. 2014 (1091 přečtení)

Je to tady! Vyzpovídání hráče Peco , pro kterého si otázky připravili samotní hráči.Pecoo

První otázka na tělo je od hráče jménem Sandman a zní :

Proč Temný Kult? A nechceš se přestat stávat semaforem?

Peco:

Důvodů, proč zrovna come back do Temného Kultu, je více. Jeden z nich je například neaktivita ostatních frakčních skupin, a proto jsme se chtěli oddělit od Orderu, ať nás není tolik a je proti čemu bojovat. Avšak v tomhle jsme se spletli, zbytek orderu je taktéž neaktivní. Další z důvodů bylo kňučení pár jedinců kvůli nám a naší minulosti. A to, že by rádi zavítali mezi řady orderu ale vadí jim naše přítomnost ,tudíž jsme jim dali teď možnost. Plus v Temném Kultu jsme si zažili už své a tehdejší rezignace byla blbost, které litujeme. A pokud jde o stávání se semaforem tak za sebe můžu říct , že tohle je konečný.

semafor


Další otázku po dlouhém přemýšlení položil jeden z orderu a to pan Kruber :

Jak dlouho hraješ?

Peco:

Pár let už to bude. Raději ani nechci vědět kolik.

I člen bojovníku serveru Ojibva se zeptal na pár otázek :

Jelikož jsi už starý hráč a máš něco zažitého a tak by mne zajímala otázka co ti Kelevar dal a co ti Kelevar vzal. Co tě na Kelevaru víc bavilo a stále baví. Jestli stará koule nebo nová? Kolik jsi na Kelevaru potkal dobrých lidí, co za něco stáli a naopak ty, kterým bys ani ruku nepodal. Jak jsi spokojený s frakcemi? A jak na tebe působí aktuální RT tým?

Peco:

Zajímavé otázky. Co mě Kelevar dal? Tak určitě spoustu super známých, se kterýma jsem strávil spoustu času jak ve hře, tak v hospodě, a trávím i dodnes. Co mě naopak vzal? Vzal mě asi jen čas, který jsem mohl využit určitě jinak, ale nelituji toho. Co mě zde nejvíc bavilo a baví? Na starý sféře mě nejvíce utkvěly v paměti kuše za guildu Bratrstvo. Po přechodu na novou sféru už kuše nejsou tak zábavný, a věnuji se jen pvp. Občas si zajdu kopnout mapku či dung, ale mezi mé oblíbené aktivity to nepatří. Pokud bych měl porovnat starou a novou kouli, tak bych vyzdvihl asi tu novou. Je zde daleko více možnosti, jediný mínus je počet aktivních hráčů. Co se týče lidí, co jsem zde potkal ,tak jich bylo vážně mnoho. A s kým bych si ruku podal či ne? Jelikož jsem strašný flegmatik, tak mě jen tak něco nevytočí. Tudíž jsem neměl nějaký problém s hráči, že bych jim kvůli tomu nepodal ruku. Navíc je třeba to brát s nadhledem, je to jen hra a občas to v nervech uletí. Hodnoceni frakce z mého pohledu je, že prošly velkou a kladnou změnou. Problém je zde akorát již zmiňovaný počet hráčů, aby se frakce zaplnily. A v poslední řadě Rt tým. Dle mého je tam teď dobrá parta lidí a můžeme být rádi, že se ještě vůbec někdo najde, kdo tuhle práci děla.


pecoooo

Peco se svým nejlepším kamarádem.


Swifta taky napadlo, na co se zeptat:

Proti komu se ti nejlépe bojovalo a prečo?

Peco:

Za svou dobu hrání se soupeřů vystřídalo mnoho. Pokud bych měl některého z nich vyzdvihnout, tak by to byl nejspíše na nové sféře Chaos. Jelikož byl aktivní, nevzdávali se po první smrti a nebyly to krátké záležitosti, jako tomu bývá teď.

Jako poslední se zeptala Marianka :

Je něco, co tě za tvou dobu hraní opravdu mrzí a chtěl bys to vzít zpátky?

Peco:

Věci co mě mrzí by se určitě našly. A asi by to nebyla jen jedna. Například je to dřívější odchod z Temnýho kultu. Dále, že jsme dali v UniTy přednost lidem kteří nebyli zrovna ti praví a neudrželi si ty, kteří tam toho dali mnohem více a zažili jsme s nimi skvělé chvíle. A mohl bych určitě pokračovat dále....Jako bonus nám Peco poskytl tabulku výsledku jednotlivců od Temného kultu.


tkk


[Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Buldozer | Počet komentářů: 31 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist