Zemský Trubač
  Dnešní datum: 06. 12. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

téma * Úvodník 227. čísla Zemského Trubače
Vydáno dne 01. 03. 2014 (1061 přečtení)

Úvodník tradičního Kelevarského plátku pro měsíc Únor.
trubac

Vážení čtenáři, čtenářky a čtenářčata,

sice byl únor opravdu krátký a utekl jako voda, naši redaktoři však pilně pracovali a připravili pro vás opravdu našlapané číslo, v němž si snad každý najde to své.
Pro začátek vám nabídnu naprosto exkluzivní rozhovor s ikonou Kelevaru! Je to jméno tak velkolepé, že se ho polovina z nás bojí vyslovit. Zároveň je to osobnost takového formátu jako Zdeněk Troška pro český film... Pravda, že se často říká, že by mohlo být českých režisérů o Trošku méně, ostatně posuďte sami a přečtěte si "Exkluzivní interview se Smrtkou, které si pro vás připravil Conquistador. Druhý článek z Conquistadorova pera "Využití či zneužití hry" je krátkým zamyšlením nad úpravami, hráčským postojem a také prací RT...
Buldozer si v urputném boji o Skalní město stihl ještě dělat poznámky a nafotit pro vás pár snímků. V článku "O tom jak Řád zatočil s NeŘádem" se dozvíte podrobnosti z uplynulé bitvy.
Pokud jste se nemohli zúčastnit některých akcí, které v únoru proběhly, stačí si přečíst Koralův článek "Stalo Se", kde najdete pěkné shrnutí toho nejdůležitějšího včetně fotografií ke každé z událostí. Nebude chybět kultura, obchod ani sport. Dále pro vás Koral sepsal článek "Kriminálka Kel", ve kterém najdete napětí, akci, ale i kus zábavy, rozhodně čtěte!
Freeze Man vám již potřetí přináší "Příběh následovníka Orderu". Ti, kteří četli předchozí části jistě již netrpělivě očekávají, jak bude tento příběh pokračovat. Těm, jenž předchozí části nečetli určitě jejich přečtení doporučuji. Co se asi stane dál?

Doufám, že bude toto číslo pěkným zpestřením a chvílí k odpočinku a že po jeho přečtení zanecháte v Obecné diskusi nějakou zpětnou vazbu ke stálému zlepšování našich článků. Děkuji za přečtení a přeji vám všem pěkné chvíle při našem trubačení.


[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: mariane | Počet komentářů: 9670 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1748 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1330 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1223 hl.)
 
Je mi to jedno (1206 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1149 hl.)
 
Nečtu to tu (1296 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7952

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist