Zemský Trubač
  Dnešní datum: 15. 04. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

téma * O tom jak Řád zatočil s NeŘádem
Vydáno dne 01. 03. 2014 (1335 přečtení)

Order chytil druhý dech a dal se do akce. Tentokrát to bylo Skalní město.

bitva sk


Po úspěchu v bitvě o Bantitánovou horu se Order rozhodl, že využije svých čtyrech tisíc nasbíraných bodů a udeří znova. Proběhla krátká debata mezi členy, kteří se mezi sebou shodli ,že nejlepším cílem bude nyní opevněné Skalní město. Toto město obsahuje jeden z cenných artefaktu a tou je fontána magické energie, mocný artefakt elfů.

bitva skk


První den 12.2.2014 :
Během tohoto dne se bojovalo po cely stanovený čas. Skupina vedena generálem Hollywoodem se již od začátku dostala do vedení, které nechtěla v žádném případě Chaosu dovolit dohnat. Chaos se však nevzdal a jejich útoky byly čím dál tím více silnější. Avšak i přes velké úsilí dopadl první den lépe pro skupinu Orderu , která po prvním dnu vedla bodově o cca 350 bodů.

Druhý den 13.2.2014 :

Druhý den čekal Order ještě větší nápor něž byl v dni předešlém, ale opak byl pravdou. Znechucení Chaosáci s podporou vrahů na bojiště ani nedorazili. Až na pár jedinců, kteří byli právě naverbovaní vrazi jako žoldáci a snažili se aspoň zabít pár lidí před branami města.

Pro čtenáře jsem vyzpovídal i par jedinců, kteří se právě této bitvy zúčastnili a zhodnotili bitvu jak ji viděli po cely čas právě oni:

Od Chaosu se moc lidem vyjadřovat nechtělo. Tudíž jsem požádal guildmastra guildy Executioners Spatha aby zhodnotil bitvu po boku chaosu jako žoldák:

Zdlouhavé dvoudenní bitvy by se měly redukovat na jeden den. Co se týče bitvy o Skalní město, byla zde značná převaha Orderu a to z jednoho prostého důvodu. Chaos, přestože měl naverbovaných cca 40 lidí, z tohoto počtu se dostavila sotva třetina. Ani s pomoci nájemných vrahů neprolomili štíty těžké titanové zbroje Orderu, kteří se na boj připravili více, než se od nich očekávalo. Chaos tedy víceméně celou situaci podcenil. Jejich brnění byla mizerná stejně jako jejich zbraně. Největší chybu kterou Chaos udělal, bylo využití možnosti zákazu magie. Pokud by neudělal tento chybný krok, vojska Orderu by byla rozprášena skupinou hrdlořezu, kteří by je nenechali klidnými až do konce bitvy. Některé Ordery se jim podařilo vlákat do léčky a nemilosrdně pobít. Bohužel to nemělo vliv na vývoj bitvy a Order vyhrál.

Od skupiny Orderu se slova chytil Swift a Eclesia:

Swift:

Dlho sme váhali či vyvolať bitvu o Skalní mesto, alebo radšej iné, predsa Chaos ako obranca tam mal hneď zo štartu náskok 180 bodov a možnosť využiť výhody magické fontány. Skromne sme dúfali, že zapnú kúzelnú barieru na všetky kúzla. Nakoniec sa nám to splnilo a mohli sme sa vybaviť na boj bez magie. Investovali sme viac financií do vybav a oplatilo sa, resisty sa hodili. Nepriateľ sice neprišiel v plnej sile, ale boje to boli zaujímavé. Celkovo to bolo niečo nové čo si aj dosť ľudí pochvalovalo. Škoda je len to, že súper to druhý deň vypustil a vzdal to.

ska


Eclesia:

Jelikož jsem za starých dob (stará sféra) sám bojoval v Orderu, tak při ohlášení bitvy v antimagicu se mi rozzářily oči, říkal jsem si kuše super to je něco pro mě, tak jsem neváhal a přihlásil se. Výbavu jsem měl, jen to doladit a sehnat dobrou kuši. Co si budeme povídat, kuše +15ky to jisti. Kdybych měl hodnotit organizovanost skupin, tak Order by dostal za 1, Chaos za 4, Order držel maximálně u sebe, komunikace na TS dobra žádné zbytečné řeči, jen targetování a oznamování hp, staminy ap. Kdežto Chaos i když měl zaregistrovaných daleko více bojovníku, působil neorganizovaně. Připadal mi úplně nekoordinovaný nějakým komunikačním programem. Nabíhali sami jednotlivě mezi nás bezhlavě jako kamikaze. Přípravu samotnou Order nepodcenil, protože vše měl dobře dopředu promyšlené a nedělaly se zbytečné kopance v průběhu bitvy, neměnily se taktiky a ani postupy. Žádné extrémní lagy jsem během bitvy nezaznamenal. Občasné pokousaní při efektech ze střeliva, ale jinak obstojný průběh. K závěru jen asi velké zklamaní z druhého dne kdy to Cháčka absolutně odpískala a před skalním městem běhaly jen PKčka a snažili se někoho vylákat.


To bylo hodnoceni očima hráčů. V poslední řadě jsem pro vás získal i tabulku konečných výsledků právě vítězné skupiny.


skalni
skalni 2
Dalším cílem bylo hned po pár dnech i významné hornické město Minoc, kde se nachází jeden z dalších cenných artefaktů a to Luinil. Tahle bitva však ani neproběhla , jelikož znechucení oponenti ani nezaložili skupinu. Tudíž bylo město bez boje předáno do rukou Orderu.

[Akt. známka: 2,80 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Buldozer | Počet komentářů: 24 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1815 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1420 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1279 hl.)
 
Je mi to jedno (1261 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1210 hl.)
 
Nečtu to tu (1356 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8341

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist