Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Exkluzivní interview se Smrtkou
Vydáno dne 01. 03. 2014 (1771 přečtení)

Když mi přislíbil Smrtka (Zombie Chicken) odpověď na každou mou otázku,říkám si to by mohlo být zajímavé...
Rozhovor proběhl 4.2.2014

1 - Na fóru jsi znám jako věčný všeználek a poučovatel. Myslíš si, že máš ty zkušenosti a informace nebo jen překrucuješ pravdu, aby se hodila Tobě a provokuješ tím ostatní?
Tak trochu obojí. Zkušeností a informací ohledně UO mám spoustu, ovšem je pravda, že občas něco vytrhnu z kontextu. Sem tam se i zmýlím, ale to se stává každému. Například nedávno mne musel Whoor opravit o tom, že hráčský plevel je 1.

2 -Pět rychlých otázek, prosím krátkou odpověď.

2A-Věk? 25
2B-IQ? 128
2C-Bydliště? Otrokovice, okr. Zlín
2D- Politická orientace? Pravicová, ODS.
2E- Zaměstnání? OSVČ

3 -Na jakých shardech jsi hrál UO ? A jakou jsi tam mel pověst?
Kelevar, Dark Paradise, Endor, Moria, Andaria, Twilight Zone + české PvP Shardy, ať už s úplně jiným systémem anebo po vzoru Kelevaru/DP. Ze zahraničních to byla spousta, většinou jen třeba na den dva, abych zjistil, co tam mají nastavené jinak. Pokud bych měl počítat jen ty, kde jsem hrál déle, tak to byly: The Abyss, World at War, UOGamers: Demise, UOGamers: Hybrid, UOForever.
Teď už ani zahraniční shardy nevyhledávám záměrně. Občas lognu na Hybrid/UOForever kvůli PvP, ale spíš sleduji videa zahraničních UO shardů. Ty mi v kratším čase řeknou o jiných shardech vice, než bych zjistil já sám za týden intenzivního hraní.
Co se týče mé pověsti na zahraničních shardech, tak na US asi žádnou, tam sem byl průměrný hráč.

Na Abyssu asi jako ten, co naučil PKcka bugovat hiding/healing v PvP.
Na DP sem se moc neohřál, ale za Kailino acc sem si to za Order celkem dával.
A co se týče Endoru, tak lidi ví, že jsem dobry PvPer, hlavně co se týče sólo stránky (mass PvP mi tam moc nesedlo).
Jinak sem hovado, co se rádo hádá a delá rozbroje. Když sem hrál PvP ligu,tak sem vedl tabulku a dřív, kolem roku 2007, jsem byl nejlepší heretic na shardu. Nikoliv levelem, ale PvM skillem.
Ještě zmíním, že jsem byl několik let členem guildy CoM a později sem hrál nějaký čas s Invul a 17. Kdo hrál Endor tak ví, co to znamená.


4 - Chaos - Nespolupracuješ. Spíš bych řekl, že škodíš - i přes to u nich zůstáváš. Proč?
Do frakce jsem šěl původně kvůli PvP, kdy Gladie ani Capiš nechtěli hrát už PK a trapně zmodrali svoje PvP postavy. Sám sem si vytvořil novou postavu a udělal quest do frakce. Ten quest byl časově náročný a to je první důvod, proč zůstávám.
Následně má Chaos hezčí barvu jména a myslím si, že i pořád hezčí jezdítko. Takže estetika je druhý důvod.
Třetí důvod je, co se PvP týče, úplně jedno kde jsem, protože poté, co mi vyhlásili Unchained válku a zaútočili první, tak můžu teď bojovat proti komu chci, jak si usmyslím a s kým jen chci. Ani za jednu skupinku nejsou killy. Beztak proběhne další reforma frakcí, takže si užívám hru na svém vlastním písečku, kde jsem vlastním pánem a žádný šašek z Unchained, nehledě na velikosti jeho ptáka, mi do toho nemůže kecat.


5 - Baví tě provokovat Chaos?
Odjakživa. Když je to Z větší jen banda lam, noobu a neaktivních hňupů.

6 - Proč nemáš postavu v Orderu a nepomáháš proti třídnímu nepříteli bojovat?
Viz třetí bod. Je úplně jedno, kde jsem. Když zjistím, že někde bojují proti sobě CH/O, tak mi nedělá problém naběhnout, sestřelit nějakého Chaosáka pospolu s Orderem a nebo naopak sestřelit nějakou Order lamku společně s Chaosem.

7 -Zabíjení neutrálů frakcní postavou: Je zatím jen honba za mamomen nebo to má nějaký vyšší význam? A mám se teď začít bát?
Frakční postava = PvP postava. Když uvidím někoho v mamonu, tak ho klidně zabiju, pokud to není hráč, s kterým mám nějakou dohodu a kterého nejedu vůbec. A takových je spousta… Pokud je to hráč, kterého nemám rád, tak ho zabiju klidně i v ress róbě.
Pokud nejsou Paladinové a nebo nějaké frakční pravidla, tak neexistuje nic, co by mi zabránilo sestřelit hráče, co se mi příčí.
8 -Máš nějaké kamarády na Kelevaru nebo už jsi si všechny poštval proti sobě?
Kamarády tu mám stále a když jsi to nakousl, dokonce, co se týče opravdu blízkých přátel (kterých má člověk málo), tak dva z nich jsem potkal přímo na Kelevaru (ačkoliv už nehrají).

9 - Míváš i konflikty s RT ? Pokud ano, pověz nám nějakou veselou historku...
Ano, mám, hlavně s Hypnoticem. Veselé historky by nebyly konfliktní a poukazovat na zábavné faily RT nebudu. Spíše poukážu na ty smutné faily, kdy mne GM Hypnotic zdiskreditoval v dřívějším Chaosu, kde jsem byl za postavu Sae.
Kvůli tomu, že dostal na starost Hypnotic frakci, sem leavnul za Sae Chaos a napsal vysvětlující dopis na Chaos fórum. Byl možná trošičku drsnější, ale jasně vystihoval můj tehdejší pohled na následující ubírání frakce.
Hypnoticovi se daný dopis zřejmě nelíbil, smazal jej a všem napsal, že mne vyhodil z frakce a stejně tak mi dává doživotní zákaz vstupu do jeho Chaosu. Napsal o mne i pár nepravdivích informací, aby ještě víc očernil mé jméno, ale to už nebudu rozebírat. Co bylo však hřebíčkem do rakve našeho RT - hráč vztahu, tak to byl jail postavě Smrtka za šikanování ubernooba Dauga a bugování, kdy jsem podle něj zabíjel hráče summonama v nonPvP zóně. To je absolutní výmysl. Je pravda, že jsem tomu hráči hodně znepříjemňoval dungeon poté, co mi vzal Brainpick a já nemohl pokračovat v dungeon Hytloth. Na druhou stranu k bugování opravdu nedošlo.
Hypnotic údajně celou situaci viděl, ale tady nastává otázka, proč mne neportl do jailu hned a já se ocitl v jailu až po půlnoci, ačkoliv střet nastal v pozdějších odpoledních hodinách. Žádal sem jej o přehodnocení, případně dohledání detailů z logu a on mne odkázal jen na Persea, který ještě další měsíc neměl být vůbec na UO. Když sem se po jeho návratu na něj obrátil s žádostí o prošetření informace, bylo mi řečeno následující
“Ahoj no já o tom vím málo ale bohužel jsem se dohodli že zabíjení hráču v nonpvp zone pomoci prostředníka, tzn peta, ochočeného zvířete, summonu... je vědomě zneužití herní chyby, když musí každému být jasné, že to je myšlené jako nonpvp zóna. Což se stalo a z toho důvodu je dost nemožné pro mě rušit trest a řikat, že se nic nestalo. Já bych tyhle pvp přestřelky obvykle řešil spíš lágrem, ale hold trest je jaký je a je pro mě dost problém to zpětně po takové době jít anulovat, zrušit po jiném členovi RT trest se děje v případě, že dotyčný vysloveně překročí svoje pravomoci, popřípadně dělá nějaký support což se ale v tomhle případě neděje.”


K zabíjení pomocí summonů však opravdu nedošlo. Na druhou stranu chápu Persea, že nechce nic řešit po tak dlouhé době. Chytře zahraný tah od Hypnotica, kdy věděl, že Perseus bude situaci řešit nejdříve za měsíc. Takové svinstva si pamatuji…

10 - Koho mas nejradši v RT? *smích*
Mám tři favority, kteří dělají Kelevar Kelevarem. Perseus, Riam a Aeneas.
Perseus již není tak aktivní, Riam dává do hry v poslední době, na můj vkus, až příliš silné věci a Aeneas mne štubuje za GM acc, aby můj styl hry implementoval do své herní postavy. Co je však nejhorší, tak je nonstop na mumble/TS s Chaosáky, takže se nechal nemálo ovlivnit jejich náhledem na mne a dal mi to patřičně sežrat. Zrovna to mne u něj mrzí. Každý má své negativa, ale poslední dobou si mne zase získává nejvíce Perseus.
Takže aktuálně v žebříčku 1. Perseus, 2. Aeneas, 3. Riam …. poslední Hypnotic


11 - Víš jak se dá zalagovat popřípadě shodit sphera?
Ano, vím.

12 - Udělal jsi to někdy?
Nikdy né pro můj užitek či užitek nějakého kamaráda. Dřív, když spadla sphere a já si odvodil, že to bude asi tím, co dělala zrovna moje postava, tak jsem to preventivně znovu vyzkoušel (a ono to spadlo znova). Nyní to už nedělám, vím už vice, jak reagují určité věci a automaticky podezření na crash z mé strany hlásím RT po ICQ/mailu.

13 - Bugoval jsi někdy? A pokud ano jak?? Děla to teď někdo z hráčů, A pokud ano jak? (nechceme návody chceme vědět výsledek bugovani)
Ano, dříve jsem občas bugoval a dokonce sem za to dostal i trest oprávněně (rok 2004/2005)
Zneužití linie dohledu v bitvě ve Wrongu a parafieldka přes zeď.
Občas sem relogováním odmazal nějaký kill, opět na staré sphere.
Stejně tak vím, že i mí spoluhráči z Chaosu bugují (a nebavíme se o nějaké nezávažné chybce). Dokonce mi přijde, že to někdo z RT nechává záměrně promlčet. Pokud například někdo úmyslně shodí sphere v honbě za miliony, tak by se to snad řešit mělo…
Stejně tak zneužívání invul jezdítka k dohledávání, které dlaždice jsou IK pasti, mi přijde nepřípustné. Opět někdo z RT situaci dokonce viděl, ale nijak nezasáhl. Jeden nynější Chaosák dokonce záměrně shodil sphere v honbě za HMD, aby se vrátil save. RT o tom byl informován s přesným popisem, trest jsem vsak do dnešního dne v Hříšnících neviděl.
A zrovna lagování/shazovaní sphery odrazuje hráče z Kelevaru a rapidně snižuje Status. Zde bych ještě doplnil, ze odchod několika málo Chaosaku není pro Kelevar ani trošku hrozný, jako když odejdou noví hráči a nebo hráči přecházejících z jiných shardu. Těch odešlo kvůli lagům/crashum opravdu hodně. Pád Morie byl příležitost Kelevaru chytnout se záchranného člunu. Bohužel jsme si to sami pošramotili tím, že jsme nechali bugery dělat jejich lumpárny.
Osobně znám spoustu bugů na nové sphere, ale zakládám si na tom, ze ty bugy záměrně nezneužívám a hlásím je.
Je to i jeden ze dvou důvodů, proč mám na Smrtce nb šerpu za hlášení bugu shazující sphere.14 - Čeho by jsi chtěl na Kelevaru dosáhnout?
Vyváženého PvP bez preboostlych NB itemu (NB itemy by mely byt dle mne o něco malinko slabší, než průměrná lootnutelna výbava), zajímavějších bitev o města, těžších dungeonu s možnosti používat všechna kouzla (DT je třeba těžké,ale nemožnost používat většinu kouzel odpírá vymýšlení taktik a co mam v plánu už od své první přihlášky do RT, tak úpravu Cyclop Valley.
Tzn. chci aby mel Kelevar lepší hratelnost a byl zajímavější.
Co se týče cílů jako hráče pro jednotlivé své postavy, tak bych chtěl konečně dodělat Zombičce bílou magii, Smrtce vylepšenou nekromancii a klobouk. To jsou jediné cíle, které na Kelevaru mám.
Dosáhnout ničeho za postavy nechci, protože svůj PvP vrchol sem si už prožil a sám vím, ze tak dobrý už nebudu. Sem na TOP PvP už prakticky starej.


15 - Víš, že Tvé odpovědi budou považovány za výmysl choré mysli?
A troufáš si odhadnout, jaké procento hráčů si to bude myslet? .-)

16 - Jsi autorem spousty upravených obrázků. Vzpomínám si, jak sedí tým RT jako společenstvo prstenu a každý něco vtipného říká. Nenašlo by se něco takového pro pobavení našich čtenářů?
Ajťáci v bývalé práci mi smazali FTP, takže například Tassadarův Head&Shoulders, za který sem kdysi dokonce dostal i jail, už nemám.
Ale tady je alespoň pro pobavení, jak jsou slušní nekteří Chaosáci .-)


Teď musím všechny čtenáře upozornit, že přiložený odkaz obsahuje vulgarizmy které mohou čtenáře urazit či ovlivnit Váš názor na sluníčkový den.
Pouze pro 18+
A pokud by Vás zajímalo, jak vypadá train u hráče jako sem já, tak nějak takto:


Děkuji moc za rozhovor a přístup k materiálům, byla to zajímava zkušenost.
Na závěr bych chtěl říct že si ted vůbec nejsem jistý zdali je Smrtka takový, jaký vystupuje ve hře a občas i na fóru.
Někdo jednou řekl:Klidně si o mě myslete, že jsem blázen, bude to jednodušší, než aby jste zdlouhavě přicházeli na to, jaký opravdu jsem...


[Akt. známka: 3,40 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Conquistador | Počet komentářů: 8986 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist