Zemský Trubač
  Dnešní datum: 06. 12. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

téma * Úvodník 226. čísla Zemského Trubače
Vydáno dne 01. 02. 2014 (971 přečtení)

Úvodník tradičního Kelevarského plátku pro měsíc Leden.
trubac

Vážení čtenáři, čtenářky a čtenářčata,

s novým měsícem je tu další vydání Zemského Trubače a hned na začátku mám pro vás dobrou zprávu : Khaalid snědl Lišku v Poště. Pokud přemýšlíte nad tím, zda mu někdo poslal v dopise onu malou houbu, jste na omylu! Khaalid pro vás totiž sepsal prvotřídní článek, v němž odhalil naprosto vše. Pokud se tedy chcete dozvědět, že máte malá prsa, máte problémy si inteligencí nebo jste přehnaně vtipní, přečtěte si článek "Kelevarské neologismy". A pokud si chcete jen odpočinout a nenamáhat břišní svaly, rozhodně si přečtete článek "Pomsta". Důležité je přečíst ho v poklidu a hlavně od začátku do konce, mohu vám slíbit, že na jeho konci čeká totiž něco nečekaného.
Freeze Man si pro vás připravil druhou část příběhu, který nazval "Příběh následovníka Orderu", dozvíte se v něm, jaké dobrodružství zažil v obyčejné hospodě.
A protože v každých správných novinách nesmí chybět rozhovor, přináší vám Buldozer názory velmi kontroverzního hráče a nové posily frakce Order, přečtěte si, co si myslí v článku "Pickwick - nová příchuť v novém balení".
Dále vám Conquistador nabídne polemiku nad problematikou PK. Pokud jste tu noví a stále nevíte, co tato zkratka znamená, je článek více než vhodný. Pokud se chcete zapojit do diskuse ohledně rolí PK ve hře, můžete tak učinit v komentářích pod článkem, který se jmenuje "Player Killer-vyplatí se to?".
Koral vám v tomto vydání přinesl kus sebe a vtiskl ho do článku "Hadí dědic".

Za celou redakci bych vám chtěla popřát pěkné čtení s nějakým lahodným teplým nápojem. Zároveň bych chtěla vyzvat všechny, kteří se domnívají, že by Zemskému Trubači mohli dát jako redaktoři nový rozměr. Naše dveře jsou otevřené a možná, že čekáme právě na váš článek, tak neváhejte a pomozte nám!


[Akt. známka: 3,20 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: mariane | Počet komentářů: 3669 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1748 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1330 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1223 hl.)
 
Je mi to jedno (1206 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1149 hl.)
 
Nečtu to tu (1296 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7952

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist