Zemský Trubač
  Dnešní datum: 27. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Diablonegro objasňuje pár nejasností.
Vydáno dne 01. 01. 2015 (1575 přečtení)

Po delší odmlce je zde opět rozhovor s samotným admin serveru. Tak přeji příjemný čtení.dnkooBuldozer:
Co říkáte na své nové kolegy ? Tím mám na mysli Mahes , Tartarus , Cudraco a Atilla. Odvádějí svou práci jak mají?

Diablonegro:
Noví kolegové jsou, podle mne, dostatečně erudováni a usilovně pracují na rozvoji Kelevaru.


Buldozer:
Hodně lidí by se Vás ptalo na životnost kelevaru. Mohl by jste je ujistit , že se nehodlá nic vypínat či nechystá žádný konec ?

Diablonegro:
Vzhledem k tomu, že jsem majitelem hardwaru a provoz serveru nestojí skoro nic, tak nevidím žádný důvod, proč by Kelevar skončil.


Buldozer:
Jaký je Váš pohled na ze začátku rapidně rostoucí status po tom co se vrátil Rebel a nynější bohužel zase pokles? Čím to je jsou to ty svátky ?

Diablonegro:
To se musíte zeptat hráčů. Z jakého důvodu přestali hrát. Podle mne je to částečně tím, že se provedli dost radikální změny. Jenže co se zdá jako dobré jednomu, pak připadá jinému hráči jako krok špatným směrem. Asi se jejich očekávání nenaplnilo.


dnkoBuldozer:
Změnil se nějak Váš postoj k našim novinám stíháte jsi sem tam něco přečíst nebo už vůbec?

Diablonegro:
Nezměnil a čtu si je.


Buldozer:
Docela dost častá otázka byla Kelevar a web. Momentálně je web docela neaktuální a popřípadě s chybnými informacemi ,máte pro čtenáře nějaký info o nápravě či se chystá úplně nový web popřípadě kdy je na pořádku nějaká úprava ?

Diablonegro:
Web je bohužel v poslední době velký problém. Badway skončil ze zdravotních důvodů a odešla Roxanne, která se velice dobře starala o obsah. Původně to vypadalo, že Cudraco to dá rychle do pořádku, ale zatím se tak nestalo. V podstatě na web, by jste se měli ptát přímo jeho.


Buldozer:
Tradičně v poslední řadě nechávám trochu prostoru pro Vás a váš vzkaz pro čtenáře.

Diablonegro:
Chci poděkovat hráčům za přízeň a trpělivost, kterou věnují Kelevaru. Předpokládám, že až se dotáhnou změny do konce, potom bude jasný herní system i obsah hry. Komu se zdají změny příliš radikální, pak mohu slíbit, že se již nic dalšího nechystá. Bude se jenom dolaďovat a nastavovat. Přeji všem hodně pěkných herních zážitků v roce 2015.

.


[Akt. známka: 2,67 / Počet hlasů: 6] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Buldozer | Počet komentářů: 9 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1312 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1277 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7849

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist