Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Příběh následovníka Orderu - část druhá
Vydáno dne 01. 02. 2014 (967 přečtení)

Pokračování příběhu o mladém chlapci, jak jinak, opět začíná v hospodě.

Mlaďoučký Freeze Man sedí v zapadlé hospůdce "U Opilého Liarta" v Trinsicu. Za normálních okolností by touto dobou pil už desátý korbel piva, který by prokládal dobrou sic levnou pálenkou, užíval si sličných a opilých děv a byl by bez starostí.

Jenže!

Před pár dny se rozhodl stát se následovníkem Orderu a tak mu hlavou koluje spousta myšlenek. "Jak se dostanu do strašlivého Fire dungeonu?" nahlas si pokládá otázku, a netuší, že ho někdo poslouchá.

Od vedlejšího stolu vstal cizinec. Byl to očividně nějaký dobrodruh. Komplet z Uniculia, co se dřív blyštil až na kilometr, nyní je na něm vidět jakou dlouhou cestu už prošel. Přes to protrhaná, místy propálená roba. Tento temný vzhled doplňoval jeho obličej, který zdobily popáleniny a šrámy.
"Co chceš?" zeptal se mladík.
"Zaslechl jsem tvoje mumlání, chci ti pomoci!" řekl neznámý.
Freeze Man pokynul hlavou: "Posad se, řekni mi jak ti říkají."
"Jméno není důležité, důležité je, jak se dostat do Fire," odvětil neznámý dobrodruh a posadil se vedle mladíka. "Chlapče, poslouchej! Vstupy do této kobky jsou dva, jeden nalezneš na západní straně od města Serpents Hold, u vody tam nalezneš průsmyk skálou, je to nejsnadnější cesta, jak se dostat dovnitř, ale tuto kobku nezvládneš sám, nejdříve musíš zabít strašlivé démony a ohnivého hada. Dále je tam páka, kterou ti musí někdo podržet, jinak se dál nedostaneš!" Dobrodruh vyprávěl další postup a rady, chlapec pozorně poslouchal a přitakával. Neznámý mu nabídl pomoc s pákou, ale dál už jít nechtěl.

"Mám strach, byl jsem tam na výpravě se svým otcem a nejlepším přítelem, oba zahiynuli, nechci se tam víckrát vracet!"
"Jsem ti nesmírně zavázán, že mi pomůžeš, jak se ti jen odvděčím?" tázal se Freeze Man.
"Až budeš u prvních ohnivých hadů, kousek za obávaným hřbitovem, leží tam někde mrtvola mého otce, na krku má náhrdelník, je to památka po praotci. Vezmi mu ho a dones mi ho, prosím, udělej to pro mě!"
"Bez obav," odpověděl Freeze Man. "Až se vrátím, vyhledám tě a náhrdelník ti předám!"

order3Potkali cestou lapky? Dorazili v pořádku? A našel Freeze Man těla? A co Abny, stále hledá svého obřího modrého ptáka?


[Akt. známka: 5,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Freeze Man | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist