Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Rozhovor
Vydáno dne 01. 01. 2014 (1002 přečtení)

Je hodně legend v Kelevarské zemi,ale jen jedna se bez většího *haló* zmizla. Pravě proto jsem se s ní rozhodl udělat rozhovor. Nebude to nikdo jiný než Cristin Belafort
Prvně (jelikož znám povahu osazenstva Kelevaru) malé upozornění: Toto je rozhovor a proto názory, které jsou zde řečeny,nejsou názory ani moje,ani redakce Zemského Trubače. Děkuji za pochopení

Redaktor: Dobrý den.Můžu hned ze začátku osobní otázku? Prodal jsi účet nebo jsi se jen přejmenoval?

Cristin Belafort: Prodal jsem ho.

Redaktor: Co tě přimělo k prodeji účtu?

Cristin Belafort: Špatná hráčská komunita až na par vyjímek, ale převážně mě přišlo, ze si tam drží lidi, kteří soustavně někomu nějak znepříjemňovali hraní a dokud se nestal nějaký extrém, tak se to neřešilo. Další důvod byl, ze jsem tam znal vlastně už úplně vše a nebyla tam žádná motivace dalšího hraní. Několik roků jsem se snažil prosadit nějakou změnu v PvM, ale až na par menších úprav se skoro nic nestalo, což mě docela mrzelo.

To jsou asi hlavni důvody, jinak těch věcí byla spousta.

Redaktor: Návrat se konat nebude? (nikdy neříkej nikdy) :-)

Cristin Belafort: Těžko říct, možná někdy, ale dost o tom pochybuji. Dokud se tam nezmění určitě věci a pochybuji, ze se někdy změní v takové míře, abych to začal zas hrát. Spiš zvažuji, ze si najdu nějaké jiné MMORPG a začnu ho hrát, ale zatím nemam nic vyhlédnutého.

Redaktor: Hodně lidem jsi pomohl a půjčil jim peníze. Kolik ti tak dluží a chceš někoho zveřejnit, aby si ostatní dávali pozor?

Cristin Belafort: No rozpůjčoval jsem toho dost a u některých lidi mě to docela naštvalo, ze mi to nevrátili a u některých mě to ani nepřekvapilo. No jmenovat můžu tak Northena a poslední člověk co mě zklamal ke konci byl Premysl Otakar, který mi taky do teď dluží a nevrátil nic, i přes velké řeci. Každopádně jsem rozpůjčoval asi 50 miliónu mezi asi 20 různých lidí a holt se nedá nic dělat. Když tem lidem to přijde normální se takto chovat, tak je asi rodiče špatně vychovali.

Redaktor: Máš i lidi na které vzpomínáš rád?

Cristin Belafort: Tak je pár lidi, na které si vzpomenu vždy rád. Tebou počínaje, Vajco, Spiker, Harvester a spousta dalších lidi, které jsem za svoji dlouhou dráhu na Kelevaru poznal.

Redaktor: Jak se díváš na poslední dění na Kelevaru (frakce,úpravy těžby,scriptove úpravy...)?

Cristin Belafort: No těch úprav je tolik, že mě to už ani nepřekvapuje, co se tam děje. Mě ty úpravy byli vždy skoro jedno. Jediné co mi vadilo bylo to, jak se ty úpravy dělají. Jakmile šlo o nějakou větší změnu, hráčům se nic neřeklo. Další věc je nahráváni skriptů, což se řeší porad dokola. Kdyby to mohl kromě Yardina nahrávat např. Riam či Aeneas, tak to hnedka vypadá jinak.

Frakce neřeším, ty mě po poslední úpravě přijdou absurdní, kdo chce dělat PvP, tak jde do frakce. Tu si vybere z 90% podle toho koho chce zabíjet a aby měl bonusy časem.

Těžení ani nevím, tam jsem jen koukal, že spousta lidí si stěžuje, že nemůžou třeba 6 hodin nic dělat, protože je tam zas nějaká úprava, to samé taming a další věci. Udělá se úprava nějaká, ale ve výsledku ta úprava je na nic, protože člověk jde a vymyslí jiný způsob, jak to udělat.

Redaktor: Ovlivnilo tvoje nehraní Ultima Online tvůj osobní život?

Cristin Belafort: No tak asi jo, mel jsem víc času na jiné věci. Navíc chodím do práce, takže na hraní by nebylo tolik času, ale kdybych hrát chtěl, tak se čas najde vždy. Jinak nějaké velké změny tam asi nejsou, je to hra jako každá jiná.

Redaktor: To je asi tak vše.Děkuji moc za rozhovor

Cristin Belafort: I já děkuji a přeji všem krasný požitek ze hry.[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Conquistador | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist