Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Na podzim sport nespí!
Vydáno dne 01. 12. 2013 (1084 přečtení)

Máte rádi sport? Co takové kohoutí zápasy, šampionát v boxu nebo turnaj dýk? O všem se dozvíte v tomto článku!
Kohoutí zápasy


Guilda Bojovníci Severu oznámila přípravy na kohoutí zápasy, zároveň jejich agentura vyhlásila sázky na každé kolo, takže každý hráč, co má rád sázení byl vítán. A zde Vám přináším rozhovor s organizátorem Angusem Youngem.

Kohoutí1

Angus Young: Dobrý den. Turnaj mne napadl při pohledu do našeho městského kurníku. Kde máme dost nepoužitelných kohoutů, proto bylo potřeba je nějak zužitkovat.
Koral: Takže se za nějaký čas můžeme těšit na další kohoutí zápasy?
Angus Young: Ano, zrovna chystáme něco k Vánocům. Koral: To moc rád slyším. Prozradil bys nám, kolik vaše agentura získala při sázení?
Angus Young:Na sázkách naše agentura tratila zhruba 80.000 zlatých, ale zábava je pro nás důležitější, takže nám to nevadí.
Koral: Děkuji ti tedy za pozvání na turnaj, rozhovor a snad se brzy opět potkáme!


A nyní k zápasu!

Kohoutí2

Účast byla slušná, zejména pak z guildy Bojovníci Severu, jakožto organizátorů. Boje byli velice zajímavé, přišlo mi, že nevyrovnané. Nejspíše jsou v kurníku někdy silní kohouti a někdy zase slabší.
V zápasech se objevily jména jako Zahnivak, Ohnivak, Lamos, Rvac, Krakken, killer, chante, Komunista a Mantok. Originalita byla vidět. Vítězkou se nakonec stala kohoutí trenérka Eleanor s kohoutem Ohnivak. Který nakonec zemřel pod náporem nejsilnějšího kohouta na Kelevaru, zvaného Rambo, který se neúčastnil bojů předtím kvůli námluvám s jinými slípkami. Gratulujeme tedy k výhře!
Kohoutí3

A samozřejmě přinášíme kratičký rozhovor s touto vítězkou!
Kohoutí4

Koral: A jak dlouho jste takového kohouta trénovala, přemýšlím o kariéře trenéra kohoutů?
Eleanor: No… od včerejší noci, ale trénovali jsme velice pilně a tvrdě!
Koral: To zní namáhavě, to dělat nebudu, raději zůstanu u svého pera. Děkuji za rozhovor a přeji hodně štěstí. A já jdu na to občerstvení.Turnaj dýk


Tentokrát opakování frakce Order, která si pro neutrální lid připravila zábavný turnaj zvaný Turnaj dýk, interně Turnaj Barona Edwarda. A jak vše probíhalo? Jednoduše. Všichni dobrodruhové získali dýku a byl vyhlášen boj všichni proti všem. Všechny tři kola byly zábavná, plná zvratů, křiku a krve!

Turnaj dýk

Vítězové získali opravdu krásnou sumu 50.000 zlatých, protože bylo velice těžké zvítězit v tomto klání. V posledním kole se účastnili i členové Řádu, kteří i vyhráli. Proto se rozhodli věnovat výhru guildě Fianna, která se účastnila v největším počtu.
Řád doufá, že se turnaj líbil a těší se na další setkání s Vámi!Šampionát v boxu


Tak, nyní z dalšího soudku, za sebou máme další 4 kola boxu, které určilo druhého semifinalistu pro rok 2013! (Zkrácená verze, kvůli délce a obsahu celého článku)


První kolo vyhrál Dragons Boy, té doby již v guildě Nezávislí. Další kolo vyhrál Danny, o kterém tedy vůbec nic nevím, snad jen to, že jsem neměl to štěstí ho nalézt a udělat s ním rozhovor. Třetím se stal Remo, Templář každým coulem, boj má v krvi – osobně mi vyhrál pár tisíc na sázkách, ehm ehm, nikomu nestraníme! A posledním vítězem se stal Nanuk, z guildy Illusions.


A zde Vám přináším rozhovory z jednotlivých kol, bohužel jsem nebyl schopný zastihnout boxera Dannyho a Nanuka při základním kole, proto je Dannyho rozhovor vynechán a Nanuk… mno vítěz je na konec, ale určitě to byly velkolepé boxy!
Dragons Boy - který porazil například takového Rema a Merdrana zvítězil a dostal se do dalšího kola!

Box - Dragon

Dragons Boy: Dobře, snažil jsem se přihlásit několikrát a vždy mi to vyšlo na náhradníka. Takže nyní když to vyšlo, tak jsem rád, že i s vlaječkou.
Koral: A myslíte, že semifinále vám taky tak půjde?
Dragons Boy: Budou tam jistě těžcí soupeři, ale snad to nějak půjde. Jak říkali diváci, štěstí nesedí jen na jednom.

Remo - Dalším postupujícím se stal Remo, který zápasil například s Peders a v utkání se setkal i s mou osobou. Rád bych se s vámi nyní podělil o něco, co jsem dlouho neviděl, popíšu Vám to krátce.
Peders celý zápas vedl a v posledních kouscích života, Remo, vše otočil, a nakonec zvítězil s hláškou „zakopl“

Box - Remo

Box - Remo1

Koral: Tak jak se cítíš po této velkolepé výhře?
Remo: Báječně.
Koral: Velice stručná odpověď. Myslíš, že se ti v dalším kole povede stejně dobře?
Remo: Doufám v to, jsem unaven, proto krátké odpovědi.
Koral: Nebudu tedy dále zdržovat, hodně štěstí v dalším kole!


Nanuk - vítěz semifinále, hrdý držitel zlatého koníka, boxerek a rukavic! Ano, porazil titány jako jsou Remo, Dragons boy a náš mladý neznámý Danny. Ale jistě o těchto jménech ještě uslyšíme!

Box - Nanuk

Nanuk: Úplně jednoduše, mám radost.
Koral: Takže spokojenost. A co myslíš, jak to zvládneš proti takovému Abnymu, z kterého box prostě srší?
Nanuk: Abny? Hehe. Je to soupeř jako každý jiný, v boxu nesmíš ukázat strach. Můj zápas pro mne byl fascinující a hodlám to opakovat.
Koral: Jak fascinující?
Nanuk: Zvítězil jsem v základním kole, překonal další kolo proti velice silným soupeřům, ze kterých jsem měl respekt.
Koral: Aha takhle to myslíš. Dobře, tak přeju hodně štěstí a BOX!
Nanuk: Díky a jestli můžu, tak bych rád poprosil diváky, ať dorazí, fandit, sázet a relaxovat!
Box - Nanuk1[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Koral | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist