Zemský Trubač
  Dnešní datum: 15. 04. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

téma * Osobní zamyšlení
Vydáno dne 01. 12. 2013 (1093 přečtení)

Aneb zamyšlení nad konceptem frakcí, jak ho neznáte. Nebo znáte, ale neuvědomujete si ho. Aneb jak to nyní je a nejspíše bude.
Od dávných počátků je jasné, že souboje zde musí být. Proto vznikly frakce Chaos a Order. Jejich politické různosti vyvolali válku, která byla nevyhnutelná. Ale jak je to nyní? Tento článek prosím berte s rezervou, je to pouze zamyšlení nad situací, kterou prostě někdo nechápe.
Dlouhou dobu frakce Order neměla přisluhovače, kteří by dokázali odolávat síle Chaosu, Chaos tedy ovládl všechna města, které mohl bez žádné pořádné konkurence. V momentálních chvílích, kdy jsou v provozu nové frakce, se vše na chvíli obrátilo. Ale na jak dlouho? Převaha Chaosu tu byla v kuse skoro dva roky. Nyní byla převaha Orderu pár týdnů a vše má být znovu ztraceno?


Říkáte si, proč? Většina hráčů, kteří mají na to stát se frakčním hráčem, již ve frakci je, nebo dělá úkol. Těchto lidí není tolik, jak by se mohlo zdát. V jisté fázi přestanou do frakcí lidé chodit úplně a vše bude stagnovat, ale proč?
Buďme upřímní, chceme zde sluníčkový Kelevar, kde bude jedna frakce totálně vítězit nad druhou, nebo aby byly síly vyrovnané? Řekl bych, že si každý odpoví dle svého.
Tedy pokud chce člověk mít vše po ruce, o nic se nestarat, být v převaze, tak zvolí cestu Chaosu. Pokud chce něco změnit, tak zvolí cestu Order.
Ale ani toto není pravda. V dnešním konceptu frakcí není Order vs Chaos, ale A vs B. Člověk ve frakci A nemusí spolupracovat s druhým člověkem A. Ale je v jeho zájmu podporovat ji v rámci bitev, aby se měl lépe.


Z jakého důvodu tedy lidé volí spíše silnější skupinu? Proč se raději nepřidají na stranu Orderu a nepomůžou jí tedy vyrovnat síly v tomto nekonečném boji Chaosu proti Orderu? Protože pokud to tak půjde dále, tak opravdu dopadneme tak, že nakonec půlka Chaosu bude muset vytvořit novou frakci, nebo vstoupit do Orderu, aby se vůbec něco, i v nonPvP, dělo! A to vám říkám, tato situace s takovou nastane!
*Kouká se na členy Templars*
PS: Opravdu si uvědomte, že koncept je zcela nový, jiný. Je jen na vás za koho půjdete, je jen na vás, s kým budete spolupracovat. Ale pak si nestěžujte, že musíte dělat znovu quest do druhé frakce, protože není koho zabíjet.


Frakce1


[Akt. známka: 5,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Koral | Počet komentářů: 9 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1815 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1420 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1279 hl.)
 
Je mi to jedno (1261 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1210 hl.)
 
Nečtu to tu (1356 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8341

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist