Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Tajnost odtajněna!
Vydáno dne 01. 12. 2013 (1225 přečtení)

Myslíte si, že jste v novinách četli už vše? Opravdu? Tak po přečtení tohoto článku budete žasnout!
Již při mém prvním rozhovoru, v mé kariéře zpravodajce, jsme se mohli dozvědět o jakémsi tajném ostrově RT. Skutečnost je ovšem úplně jiná dámy a pánové! Díky práci v utajení se mi povedlo vymámit, z jednoho člena RT, informace o tomto ostrově.
Bylo zapotřebí využít všechny možnosti, protože taková šance se tu jen tak nevidí. Daného člena jsem musel opít, vzít do baru, kde mají jen ženy divný pocit. Nejhorší na všem je to, že jsem vše byl nucen platit z mého malého a skromného platu zpravodajce! Ale byl jsem prostě odhodlán dotáhnout vše do zdárného konce.


Díky mé prozíravosti a správných otázek, no a řekněme i ušetřených peněz, jsem byl schopen daného člena omámit natolik, aby mi prodal mapu nejen k jejich sídlu, ale dokonce daného sídla. Dá se říct, že mi dokonce popsal jednotlivé části ostrova! Ale vše má svou cenu, bojím se nyní o svůj život. Nejen jako zpravodajce, ale i jako hráče, člověka. Proto jsem se rozhodl podělit se o tuto pravou mapu právě s vámi! Tak stahujte, dokud to jde, dokud tento článek nezmizí z povrchu zemského!


RT Ostrov

Zároveň přísahám, že na dané místo se vydám a vše zveřejním, zkritizuji a omrknu! Díky tomuto strachu musím být obezřetný, proto více informací čekejte v době, kdy mne nebudou moci stíhat! V době, kdy všichni spí a v době, kdy se myslí na jiné věci! 24.12. 2013 v 00:24:24 přesně!
Těšte se, bude to bomba!
PS: omlouvám se za obrázek, člen RT byl opilý, ale myslím, že to dokážu nalézt i tak![Akt. známka: 4,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Koral | Počet komentářů: 7 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist