Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 04. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

téma * Bitva o Ocllo !!!
Vydáno dne 01. 12. 2013 (1024 přečtení)

Kdo byl Top? Vyhráli chaosáci díky kvantitě? Vše pro vás máme!
Po delší odmlce Řád nabyl síly a začal úspěšně konkurovat Chaosu v denním dění. Uplynulo pár týdnu a nasbírali potřebný počet bodů na vyhlášení bitvy. Řád se rozhodl vyhlásit teda bitvu o město Ocllo. Byly však úspěšní? Obě skupiny poskytli tabulku s výsledky. Tudíž obrázek o tom kdo byl v které skupině nejlepší a kdo vyhrál si můžete udělat sami.

ORDER


CHAOS

Dále jsme pro vás vyspovídaly pár účastníku bitvy k její zhodnocení.
Zde je hodnocení bitvy z úst Gladieho , Winstona , Bloodyho Joe a Capise.

Capis: Bitva byla dobra 1. den asi první dvě hodiny co se aktivity obou skupin týče. Druhy den byl jako vždy slabší a tedy více nudnější. Lagy ať už větší nebo menší provázely celou bitvu, takže ještě je co vychytávat. Ono je to pak těžké pro tu skupinu, ve které je méně lidi, protože se v lagách hůř healuje než útočí. Co se týče velkého rozdílu ve skóre, tak to bylo způsobeno druhým dnem, kdy jsme jenom sbíraly bitevní bonusy a šlapaly dlažky.

Gladie: Lagy - první den nebyly, druhej den byly celej den čili hodnocení 50% dobrý ale nic extra.Kvalitativně patři vždy Ocllo mezi nejlepší bitvy. Jednoduchý static + velký prostor. Z mojí strany score opět jedinečné. Konečně se zdálo, že jsou vyrovnané počty. Škoda jen ,že Ordeři začali dřív odcházet, ale nedá se hold nic dělat.. Jedna z těch dobrých bitev.
Winston: Bitva bola asi ako každá iná, všade plno ľudí a zažili sme ďalšie mass pvp. Síce som nestihol začiatok a prišiel som neskôr, ale napriek tomu som si zabojoval. Ako mínus by som dal, že ľudia z našej skupiny po pár smrtiach rezignovali s dôvodu lagov. Lagy síce boli a mal ich každý, ale výhodu mali určite kušiari.

BloodyJoe: Bitva super - první den ,první hodina luxus - pak jsem tam běhal často sám proti X, když jsem hledal dlaždice a nešlo to, jen jsem umíral a nezískával body tak jsem to vzdal.
Lagy problém druhej den, rozhodně na zabiti. Body jsem dělal přes dlaždice ale bohuzžl po cca hodině nebo hodině a půl tam nebyl nikdo kdo by mi tam běhal takže jsem jen umíral a zabalil to než dávat protivníkům body jen tak. Soupeř super, snowstormy mě štvaly ale bylo to luxus.Za poslední roky jedna z nejlepších bitev. Kvalita co se PVP týče nevím protože většinou jsem byl mimo, ale u soupeře mě tam dostkrát naháněl Vendetta a Capis. U nás jsem nejčastěji z našich potkal Peca s Alkatrazem a dělali tam oba hooodně práce takže díky vám za to.
Bitvy by měly bejt jeden den a mělo by se dohodnout ,že po celou bitvu nikdo neodejde ať se bude prohrávat sebevíc, plus vyřešit lagy a budou bitvy opravdu to nejlepší co Kelevar může nabídnout.

V poslední řadě také patří velké díky Meniethovi a Okovi , kteří obdarovávali v honesty lidi po smrti regami pro plynulejší bitvu.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Buldozer | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1815 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1420 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1279 hl.)
 
Je mi to jedno (1261 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1210 hl.)
 
Nečtu to tu (1356 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8341

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist