Zemský Trubač
  Dnešní datum: 28. 02. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Únor  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29    

téma * Příběh Nasledovníka Orderu 1. část
Vydáno dne 01. 12. 2013 (1013 přečtení)

Po politickém puči a nastolení nového systému v zemi Kelevarské se mladý chlapec jménem Freeze Man rozohdl pomoci řádu, projevit mu náklonost a pomoci ukončit nadvládu Chaosu v Této zemi!.
Byl pozdní večer a v zapadlém lokálu někde v severním cípu Britanie sedí tento chlapec, dřímá nad korbelem piva které už vychladlo. Rána do stolu! Korbel se převrhl a polil dřímajícího mladíka v krásné róbě. Mladík se podíval na hostinského a v pivní rauši zamumlal.

order1

"Co se děje Mistře?"

"Okamžitě zaplať a odejdi!" vykřikl hostiský.

Mladík šahá pro svùj měšec, ale ten není na svém místě a je podivuhodně těžší než býval. V měšci ho čekalo překvapení. Trocha zlata a divný útržek pergamenu. "Mistře, prosím vás, nevíte kdo tu se mnou seděl?" zeptal se, při placení piva za jeho poslední zlato. "Nevím!" houkl na něj hostinský "Ten muž měl černou róbu a zářivý modrý klobouk, neznám jeho jméno, ale něco jste si špitali, ale ted už koukej mazat!" odpověděl a odešel za bar.

Mladík vstal, očistil si róbu, vylezl z tmavého lokálu a v záři pouliční svítilny, čte onen divný útržek. "Byl si už dost opilý, bez špetky zlata v mešci, nechal jsem ti tam na útratu, pošli mi holuba se vzkazem jak ses rozhodl!" "Podepsán Peco, následovník Orderu" vydechl mladík. Mladík se dokolébal ke svému oři, padl mu na sedlo a usnul.

"Ahh, světlo, toho piva bylo včera až přespříliž!" povzdechl si mladík s kocovinou a otevřel oči. Kůň ho přes noc odvezl do neznámého města, proto se mladík rozhodl vyhledat stáž města zeptat se kde je. Strážný mu odpověděl že je v Taksony City, domovského města cechu UniTy a pokud hledá Starostu, musí chvilinku počkat, momentálně jedná s Ordery. Freeze Man vycítil příležitost a tak uvázal koňe a sedl si na krásném násměstí Taksony.

Po asi 20ti minutách vyšel Peco s dalšími následovníky, Freeze Man k nim doběhl, a vykřikl "Hlásím se do služby!"

Order2

Mladíkovi bylo vysvětleno že musí splnit úkol plný krve, horka, ale i disciplýny a poznání. Poté musí zaplatit polatek ve výšši 10000 zlatých, pro finanèní podporu státu. Freeze Man se tohoto ukolu ujal s chutí!

A jak probíhalo plnění úkolu? S kým se setkal ve stašlivém Fire dungeonu? Byl problém úkol splnit?

To se dozvíme v další části!

[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Freeze Man | Počet komentářů: 9 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1803 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1407 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1269 hl.)
 
Je mi to jedno (1249 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1200 hl.)
 
Nečtu to tu (1344 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8272

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist