Zemský Trubač
  Dnešní datum: 06. 12. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

téma * Úvodník 223. čísla Zemského Trubače
Vydáno dne 01. 11. 2013 (1197 přečtení)

Úvodník tradičního Kelevarského plátku pro měsíc Říjen.
trubac

Vážení čtenáři našeho kelevarského Trubače,

je mou milou povinností představit vám další číslo Zemského Trubače. Již na začátku tohoto úvodníku bych na vás chtěla apelovat s prosbou - nebuďte jen čtenáři, zapojte se a pomozte nám zlepšovat kvalitu našich novin. Co pro to musíte udělat? Buďte kreativní a mějte zájem. Podělte se s námi o zajímavý článek nebo jen inspiraci a budete za to náležitě odměněni. Více informací naleznete v článku "Trubačím".
V říjnovém vydání se nesešlo zrovna velké množství článků, doufám však, že vás zaujmou o to více svým obsahem. Redaktor Buldozer si pro vás připravil zajímavý rozhovor s hned dvěma členy frakce Order - Winstonem a Murronem, více se dozvíte v "Rozhovor s Winstonem a Murronem".
Koral vám přináší exkluzivní reportáž, v němž vám přiblíží první sefinále v Boxu. I přes velký adrenalin a nebezpečí se dostal k samotným boxerům, kteří se mu svěřili se svými pocity. Přečtěte si "Šampionát v boxu - semifinále".
Abychom stále jen nepsali, nabízíme vám také soutěž o nejoriginálnější popisek o pěknou odměnu - vyhodnocení i přehled všech zúčastněných fotografií bude vyvěšen na facebooku a posléze i na herním fóru v Obecné diskusi.
Na závěr to nejpikantnější. Věřte nebo ne, máme pro vás opravdovou bombu v podobě rozhovoru s novým kancléřem. Rozhodně si nezapomeňte přečíst "Rozhovor se Zantrisem", nebudete litovat, daný kancléř zde dokonce prozradil svou totožnost.

Doufám a věřím, že nám odpustíte menší kvantitu článků a do budoucna se rozhodnete spolupodílet na vývoj Zemského Trubače. Pokud ne, přeji vám alespoň krásné a ničím nerušení čtení.


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: mariane | Počet komentářů: 28307 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1748 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1330 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1223 hl.)
 
Je mi to jedno (1206 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1149 hl.)
 
Nečtu to tu (1296 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7952

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist