Zemský Trubač
  Dnešní datum: 27. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Rozhovor s Winstonem a Murronem
Vydáno dne 01. 11. 2013 (1078 přečtení)

S tímto vydáním je tu další rozhovor a to hnedka s dvojicí Orderů.


Čekání na Murrona.


Redaktor: Zdravím, myslíš, že bych tě mohl poprosit o krátký rozhovor do zemského trubače?

Winston: Zdravím, určitě ano. Kľudne sa pýtaj.
Murron: Zdravíčko, oh jistě, bude mi potěšením.


Redaktor: Pro ty co tě neznají, představil by ses nám krátce?

Winston: Tak pre tých čo ma nepoznajú som mladší brat možno známejšieho Swifta. Na minulosť si moc nevzpomínam, iba na čas v blízkej dobe ako som sa učil Necromancii u najlepšieho učitela Sciona. U Sciona som sa toho mnoho naučil, ale naše cesty sa nedávno rozišli. Možno nie na trvalo to ešte uvidíme.
Murron: Mnoho let jsem se potuloval po vzdálených zemích a nebyl jsem ve světě k vidění. Až před pár měsíci mě zanechal zprávu můj starší bratr Vajco, ve které stálo, že je možné se vrátit, že i vrahům budou odpuštěny jejich činy a tak jsem této možnosti využil. Sdílím s ním stejný dům a z jeho věcí zatím jen beru a nic nevracím. Dříve jsem byl pouze vrahem a s nikým jsem se nebavil, nyní se snažím s lidmi vycházet a být k nim hodný. Ne nadarmo se říká, jak se k lidem chováš, tak se oni budou chovat k tobě.


Swift


Redaktor: Nedávno se spustil nový systém frakcí tzv. “Následovníci”. Jaký je tvůj názor na jednotlivé skupiny?

Winston: Myšlienka je to dobrá, ale ešte stále to má nějaké chybičky, ktoré sa snáď čoskoro opravia. Ľudia sa rozdelia aj podľa sympatie a vráti to späť tú "nenávisť" medzi frakciami z dob dávno minulých. Snáď to priláka aj nových ľudí aby to vyskúšali. Čo by som asi zmenil tak to by bol štart frakcii od nuly tj. spravil čiaru a spustil to celé odznova. A pridal ešte nejaké veci, ktoré si môžu členovia vybrať za body.
Murron: Díky tomuto systému jsem se vrátil a měl jsem o něm jiné představy ze zprávy, kterou jsem obdržel. Nevidím nyní žádnou výhodu od člena frakce ať již Order či Chaos a následovníka. Všichni si musí splnit stejný úkol a pak se stanou členy dané frakce. Doufal jsem, že bude možné se přidat i jako "následovník" do jedné či druhé frakce a to aniž budu muset být jejím členem. Jsem však rád, že je možné být v různých guildách a zároveň být členem frakce.


Redaktor: Nedalo si nevšimnout, že si se přidal právě k Orderům. Proč zrovna Order?

Winston: Je to tak. K Orderom som išiel z dôvodu, že sa tam dá niečo dokázať a je tam o čo bojovať. Je to taká motivácia do hrania, že ešte môžeš niečo získať a tým aj vyrovnať postavenie oboch frakcii.
Murron: Znal jsem zde málo lidí a to jak na straně Orderu, tak na straně Chaosu. Rozhodly i počty členů v jednotlivých frakcích. Bratr mi vykládal jaké jsou zde poměry a cítil jsem možnou změnu, ke které bych mohl přispět při připojení do Orderu. Cesta při plnění úkolů nebyla jednoduchá, byť zde musím říci, že Chaos mi nedělal žádné problémy při plnění úkolů. Jak jsem již řekl, možná zde i mírně platí výše uvedené rčení.Dokud jsem byl neutrálem, do žádných bojů jsem se nezapojoval.


Vajco


Redaktor: To je asi vše. Nechávám ti zde teďka prostor pokud máš ještě něco na srdci.

Winston: Za málo. Čitateľom by som odkázal len to, že ak sa rozhodujú do akej frakcie pôjdu nech sa rozhodnú sami a nepozerajú na to čo daná frakcia vlastní a aký quest treba splniť. Lebo ak máš všetko tak nič už nedokážeš získať.
Murron: Poprosil bych všechny, kteří se snaží připojit k Orderu či Chaosu, chovejte se tak, že nebudete do ničeho zasahovat a ta druhá strana to ocenní. Mrzí mě, že zde vznikají dohady o lidech, že se zapojují do bojů či ukazují sympatie tím, že plní jeden či druhý úkol. Je to svobodné rozhodnutí každého z nás kam se přidá! Ve skupině Order se nyní snažím toto změnit, aby si mohli i nově příchozí lidé do Chaosu splnit úkol se stejným klidem jako já.
Poděkoval bych GM za vyrovnání obtížnosti při plnění Order úkolů, protože i toto třeba přispěje ke snadnějšímu rozhodování lidí, ke které frakci se připojí.
Děkuji ti Buldozere, za možnost svobodného vyjádření názoru.Jako přílohu se ordeři podělili svou statistikou s body.[Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Buldozer | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1312 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1277 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7849

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist