Zemský Trubač
  Dnešní datum: 06. 12. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

téma * Úvodník 222. čísla Zemského Trubače
Vydáno dne 01. 10. 2013 (1325 přečtení)

Úvodník tradičního Kelevarského plátku pro měsíc Září.
trubac

Vážení čtenáři našeho kelevarského Trubače,

s novým měsícem je tu i další číslo našeho milého Zemského Trubače. Hned ze začátku bych chtěla vyzvat všechny, kteří rádi píší, aby se nebáli a podíleli se s námi na vydávání, ať jako externisté nebo právoplatní redaktoři. Pokud máte nějaký libovolný článek z kelevarského prostředí a myslíte si, že je dobrý, pošlete mi ho zprávou na kelevarském fóru nebo Roxanne na její email uvedený v kontaktech.
Nyní se ale věnujme zářijovému vydání. Ulairo Rodriguez, jako již v několika předchozích dílech, neváhal, a zajistil vám další pikantnosti o kelevarských příšerách, tento měsíc si můžete přečíst o dracích.
Koral vám zjistil exkluzivní informace o následovnících od jejich tvůrce, GM Riama. V dalším článku vám představí nejlepšího kadeřníka v zemi, nezapomeňte si přečíst článek "Diskriminace žen". Jako poohlédnutí za minulými událostmi je tu pro vás článek "Cesta podsvětím", který je shrnutím velké akce za záchranu královny Patricie. Jak to dopadlo? To se dozvíte v článku.
Buldozer vám přináší hned dva zajímavé rozhovory, možná vám přijde, že je září měsícem vzájemných interakcí, asi je tomu opravdu tak. Rozhovor se samotným Diablonegrem však musí zajímat snad každého. A co teprve věčný potížista a nepřítel všech, samotný Spath? Rozhovor s nimi rozhodně stojí za přečtení.

Doufám, že si každý z vás najde článek, který vás osloví a že nás omluvíte za občasné gramatické chyby. Budeme opět rádi za důležitou zpětnou vazbu. Mimo jiné bych ráda upozornila na probíhající anketu, kterou naleznete vpravo vedle článků, tak neváhejte a hlasujte.


[Akt. známka: 5,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: mariane | Počet komentářů: 2855 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1748 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1330 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1223 hl.)
 
Je mi to jedno (1206 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1149 hl.)
 
Nečtu to tu (1296 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7952

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist