Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Cesta podsvětím
Vydáno dne 01. 10. 2013 (956 přečtení)

Po hrdinné smrti barona Edwarda další smutek. Kdy se v království přestane umírat a započne se opět usmívat a radovat? Nebo je naše království prokleté?

Poznatky barona Edwarda, velitele Řádu, dovedly našeho krále k bráně do podsvětí. Cesta tam byla náročná a dobrodruhové byli nuceni získat spoustu indicií. Avšak ani to je neodradilo!

Indicie byly snad u každého tvora s peklem a smrtí spjatým, což nás vedlo k velkým obavám. Ovšem nikdo z přítomných se neodvážil tento strach ukázat, či dát najevo.

Po získání všeho potřebného král Richard svolal veškeré vojsko do tábora, kde tato, dlouhá, cesta započala. Podsvětí hlídali nemrtví, o kterých mnoho dobrodruhů ani neslyšelo, možná jen v pohádkách pro děti. Byli to strážci něčeho daleko většího a mocnějšího. Kdo ví, třeba je to zlo spjato s Lordem Scionem, o kterém se do teď nic neví.

Po dlouhých bojích se skupinka dobrodruhů dostala až k samotnému vládci nemrtvých, který jen postával a vesele se smál všem hrdinům a zejména pak králi. Jediné, co mu stačilo bylo vyvolávat mocné démony z jeho říše a posílat je na hrdiny, kteří si nevěděli dlouhou dobu rady, jak porazit tak mocného nepřítele.


Král mrtev4

Po dlouhých bojích, zlomených kostí a krvácejících ran se konečně začalo něco dít. V tom věčném hluku šlo konečně něco slyšet: „Nebojujte s vládcem meči ani šípy, pouze magií!“ Tuto větu slyšeli všichni bojovníci a od té chvíle mělo zlo jasno! Vše vypadalo dobře, vládce již nezvládal a král Richard vytasil svůj meč pro poslední ránu, která mu byla zároveň tou poslední. S posledním vydechnutím vládce seslal ohnivý smrtící déšť a krále i početnou skupinu, jeho věrných bojovníků, zabil.


Král mrtev1

Tělo Richarda leželo bezvládně na zemi a jeho duch se vydal na další cestu, za svou milovanou Patricií, která byla, usmrcením vládce nemrtvých, vysvobozena a její duše mohla pokračovat dál. Za Richardem. Ovšem členové Chaosu využili ihned situace, když stateční Paladinové sbírali raněné a chopili se ostatků Richarda! Na tržnici jsem dokonce viděl i nabídky na prodej různých končetin. „Nejspíš proto trvá zajištění správného pohřbu tak dlouho“, povzdechl jsem si. Kdo nyní bude novým králem? Jak potrestá členy Chaosu za tuto hanebnost?

Mladý princ Artur nejspíše stále truchlí, v jeden den ztratil oba rodiče, jednoho již dávno ztraceného, ale i tak. Dopřejme tedy Arturovi prostor a čas a kolem Britainského hradu našlapujme potichu.[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Koral | Počet komentářů: 162 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist