Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Rozhovor s Spathem
Vydáno dne 01. 10. 2013 (1560 přečtení)

Neprávem vyhozen z frakce order ? Neprávem potrestán?SpathRedaktor: Ahoj, mohl bych tě poprosit o krátký rozhovor do zemského trubače?
Spath:Čest, rozhovoru se nebráním,leč popularitu za článek nejspíš nesklidíš.


Redaktor: Pro ty co tě neznají,řekl by jsi nám v krátkosti svou historii hraní?
Spath:Psal se rok 2003, kdy jsem v herně zahlédl lagujícího Asheho na koni. Dali jsme se do řeči a za pár týdnů už běhal po Kelevaru noob jménem Spath. Poslali mě do dolu ale to mě moc nebralo, umíchal první lektvar a objevil v sobe skrytý talent. Živil se alchymii, obchodem, sem tam si něco přivydělal na brutálním hromadném pvp (divné ,že v té době nepadala ani sphere ani klient 150+ lidi). Pak jsem prodal účet, založil nový , následovalo několik ročních přestávek. Po pár letech jsem lognul a zjistil ,že jsem členem PK guildy Nemessis a vydal se cestou vraha. Vraždilo se, zabíjelo, rabovalo dokud mě nesmazali za afk. Další účet se vydal cestou Ordera, ve kterým postupem času selhaly veškeré principy pro které existoval a dal jsem se opět na dráhu vraha.


Redaktor:Jaký si sám o sobě myslíš, že jsi hráč?
Spath:Průměrný, ničím nevýrazný hráč.


Redaktor:Každý si tě asi pamatuje nejvíc pod křídly již zmiňované frakce Order. Mohl by si nám trochu popsat tvé působení v řádu a důvod tvého odchodu?
Spath:V Orderu jsem působil několik let a to s jednou odmlkou, následně byl Baronem Edwardem jmenován představitelem vedeni Řádu starostou Trinsicu. Až na pár vyjímek jsem vedl Order správným směrem. Ve chvíli kdy jsem o všem rozhodoval plnohodnotně fungoval, leč nás bylo málo a nebylo z čeho vybrat novou krev. Chodili jsme pvp, dungy, dělali akce. Postupem času na nás byl vyvíjen nátlak, abychom našli adepty. Následně se tam infiltrovaly krysy, které hatily veškerou snahu s cílem dostat se do vedeni a lživě očerňovali jak Order, tak mé jméno. Perseus v tu chvíli resignoval, frakci dostal na starost Hypnotik, který po odhlasovaní skupinkou adeptu bez uváženi vyhodil jediného aktivního schopného člena a Starostu Trinsicu. Spekulovalo se jak můj odchod udělá z Orderu idylku, obrázek si může každý udělat sám, kam to Order bez mého vedeni dopracoval.


Redaktor:Jsi mezi prvními co po amnestii dostali trest a dokonce velké váhy. Nechtěl by si čtenářům říct za co to bylo a jestli oprávněně?
Spath:Amnestie jako taková měla s sebou přinést i obnovu smazaných účtů. Pokud mazali účty celé roky za afk, najednou je to legální, mažou se staré prohřešky, buďto se měly ponechat tresty z oné doby, nebo se měly obnovit i smazané účty. Trest jsem dostal, dle mého vsak neuvážený a především neoprávněný. Vše bylo způsobeno údajnou chybou člena RT, kdy mě předal NB bag. Pokud by nepochyběl člen RT, nestala by se chyba ani na mé straně. Mimochodem, kdo z vás by si nenechal NB batůžek, který mu dal samotný GM?


Redaktor:Nedalo si nevšimnou také , že už nehájíš barvy dobra ale potuluješ se po světě jako vrah co tě k tomu vedlo?
Spath:Je to tak, zemi kelevarskou brouzdá další vrah. Sešel jsem z cesty dobra, jelikož pojem dobro už je sám o sobe irelevantní. ADV v čele se "ctnostnými" paladiny, kteří okrádají o lot z akci a napadají neutrální občany, nejen v mém případě ale ani jiným se nedostalo podílu z mnoha akci. Co je mnohem závažnější, že beztrestně dle svého vypočítavého jednání paladinové napadají koho se jim zachce. Především jejich útoky na čestné neutrální občany a jejich dávno zapomenuta neutralita mě vedly k tomu, abych se vydal jinou cestou.


Redaktor:To bude pro dnešek vše, děkuji ti za rozhovor. Jestli máš něco na srdci ,co by si chtěl čtenářům sdělit nechávám ti tu volný prostor..
Spath:Nemáš za co, pokud bych se měl ještě k něčemu vyjádřit, určitě to je nynější situace Unie Vrahů, kteří vydali mnoha prohlášení, sepsali si kodex, nic z toho však nedodržují a pouze si zaštítují své modré postavy. Dle mého je to důvod, proč se do budoucna nestanou plnohodnotnou herní skupinou, což je škoda, měli velký potenciál.


Spathhhh


[Akt. známka: 3,83 / Počet hlasů: 6] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Buldozer | Počet komentářů: 210 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist