Zemský Trubač
  Dnešní datum: 27. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Rozhovor s Diablonegrem
Vydáno dne 01. 10. 2013 (1678 přečtení)

Po delší odmlce je tu opět rozhovor s administrátorem serveru. Otázky byly vybrány od samotných hráčů.DiabloRedaktor: Jak se díváte s odstupem času na Noviny? Najdete si také někdy čas a pročtete si články dnešních redaktorů?
Diablonegro: Podle mne Noviny naplnily očekávání, které jsem do nich dával když vznikaly. Samozřejmě je čtu, ale přiznám se, že úplně všechny příspěvky ne. Stejně tak se ale chovám ke všem novinám, co se mně dostanou v životě do ruky.


Redaktor: V minulých rozhovorech s vámi jsem se dočetl , že nečtete zdejší forum. Stále to platí nebo právě naopak ?
Diablonegro: Platí to pořád. Potřebuji si zachovat duševní rovnováhu, to je celé.


Redaktor: Jak jste spokojen s nynější sestavou Rt týmu? Popřípadě jak hodnotíte práci jednotlivých členů?
Diablonegro: Pracovat v realizačním týmu na takovém projektu jako Kelevar vyžaduje spoustu času. Jsem opravdu rád, že se pořád najdou lidé, co ve svém osobním volnu dělají něco pro ostatní a bez nároku na odměnu. Je lidské, že časem nadšení vyhoří a počáteční chuť do práce přejde. Také na osobní problémy není nikdo v RT imunní. Proto se tým dost často obměňuje. Obecně máme letitý problém se skriptéry. Prostě nedaří se nám najít lidi, kteří jsou kromě dobrého skriptéra zároveň osobností s lidským rozměrem.


Redaktor: Při zakládání tohoto serveru počítal jste s takovou životností?
Diablobegro: Když jsem server v roce 1998 spouštěl do internetu (předtím byla hra k dispozici jen v internetové kavárně v Novém Jičíně), tak jsem ani moc nevěřil, že se najde v Česku a na Slovensku dost hráčů co budou hrát Ultimu online. Vždyť se jí do té doby prodalo jen 10 kusů a to na speciální objednávku. Ale už druhý den se přidal nový hráč z Košic, což mně opravdu překvapilo. A nastal boom hráčů a také serverů. Že to bude i po 15 letech v provozu jsem si nemyslel, zvláště potom co se objevila spousta nových her, které mají režim hry bez stálých poplatků. Myslel sem si, že hráči přejdou hrát hry co mají moderní kabát. Ovšem grafika jak je vidět není vše, hratelnost je také důležitá.


Redaktor: Co vám udělalo za ty časy největší radost?
Diablonegro: Pokud se ptáte co mně udělalo největší radost, tak dost váhám co napsat, protože mám pocit, že to jsou jenom samé starosti...


Redaktor: Nejčastější otázkou na co by se hráči zeptali bylo ''HMD'' (Holy Might Deed). A to, že by chtěli slyšet váš názor na tuhle často rozebírající se věc , která podle některých kelevaru škodí.. Jakého jste tedy názoru?
Diablonegro: Já jsem v tvrdém jádru zastánců HMD. Nechápu proč někomu může vadit, že nějaký jiný hráč má věc, kterou z jeho mrtvoly nedostane. Vždyť do Hatratových laboratoří se dávají jenom “newbie” věci. A nikdo proti tomu neprotestuje! Jediný rozdíl mezi věcí s HMD a věci z Hatratových laboratoří je ten, že věc z HL je svázaná s postavou. Navíc se dává do roka maximálně 14 nových HMD (každý měsíc jeden v HT + jeden navíc na vánoce + jeden při příležitosti prvního koncilu v roce). Což podle mne není mnoho, vždyť je minimální šance, že je získá jeden hráč a udělá si tak jeden komplet. Navíc HMD se z věci nesundává. A jsou vzácné předměty, které nejdou opravit, takže se časem rozpadnou. Čili každý rok i dost HMD zmizí ze světa.


Redaktor: V poslední řadě bych se tady s vámi rozloučil , jestli chcete něco dodat popřípadě vzkázat hráčům tak s chutí do toho...
Diablonegro: Já Vám děkuji za zajímavé otázky. Hráčům přeji jenom hezké zážitky z hraní.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Buldozer | Počet komentářů: 226 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1312 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1277 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7849

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist