Zemský Trubač
  Dnešní datum: 06. 12. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

téma * Úvodník 221. čísla Zemského Trubače
Vydáno dne 01. 09. 2013 (960 přečtení)

Úvodník tradičního Kelevarského plátku pro měsíc Srpen.
trubac

Vážení čtenáři našeho kelevarského Trubače,

prázdniny se sice chýlí ke konci, naši redaktoři však neusnuli na vavřínech a stále pro vás připravují nové články. V tomto čísle mezi sebou přivítáme nového redaktora, který si říká Buldozér, doufáme, že bude do novin přispívat s takovým nasazením, s jakým si zvolil svoji přezdívku...
V tomto vydání vám Buldozér přinese hned dva články, v prvním představí Unii Vrahů, v druhém vyzpovídá samotného guildmastera této nově vzniklé skupiny - Gladieho.
Koral vám na vaše vlastní přání získal exkluzivní informace od nejprestižnějšího kelevarského kadeřníka, v tomto čísle vám představí kompletní výběr účesů, které si můžete nechat na vaší hlavu vykouzlit. Pokud tedy nejste out, nezapomeňte si přečíst článek "Účesy kelevarské". Mimo to se s ním můžete poohlédnout za bitvou o Minoc a to v článku "Bitva o důlní město". Také vám nabídne okusit na vlastní kůži, jaké to asi bylo, když příslušníci Řádu bojovali za čest Barona Edwarda.
Na konec tu máme velmi oblíbený článek Ulaira Rodrigueze, který se zaměřuje na kelevarské příšery, přináší vám již osmý díl, tentokrát se zaměřil na všechny opeřence.

Přeji vám, abyste vychutnali srpnové číslo plnými doušky a vstoupili do nového měsíce plni optimismu, třeba i díky našim novinám.


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: mariane | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1748 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1330 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1223 hl.)
 
Je mi to jedno (1206 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1149 hl.)
 
Nečtu to tu (1296 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7952

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist