Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Příšery Kelevaru část 8.
Vydáno dne 01. 09. 2013 (1844 přečtení)

Zdravím Vás čtenáři, po měsíci přichází další díl seriálu o stvořeních, žijících na Kelevaru.Tentokrát o opeřencích. Přeji příjemné počtení o Phonexovi, Harpyjích, ale i o malých ptáčcích.

O ptácích ví své snad každý, kdo někdy vylezl ze dveří svého domu. Po lesích se to jimi jenom hemží, až z toho jejich zpěvu bolí uši. Módní nadšenci jistě znají Raiku a její dlouhé peří, dobrodruzi zase potkávají Fénixe a Harpyje. A nejspíše každý už alespoň jednou viděl Abnyho ptáka. Já jsem se rozhodl, vydat se po stopách opeřenců a něco o nich zjistit. Sami posuďte, jestli jsou tito tvorové zajímaví nebo ne. Jisté je jen to, že se budou dále zabíjet pro peří, pro slávu, a Phoenixové pro získání mocného meče, ve kterém spí jejich oheň.Chicken a Cock

Typický obyvatel venkova: slepice. Na Kelevaru neznám pole s pšenicí okolo kterého by nějaký ten kur nepobíhal. Slepice jsou přátelští tvorové, po jejichž zabití na hospodáře čeká 25 pírek a porce kuřecího připravená k opečení. Kohout je na tom vcelku podobně, až na to, že jemu se čas od času dostane pocty. Když ho ochočí cílevědomý trenér, může z něj být zápasnická hvězda. Ano, mám na mysli kohoutí zápasy.

Chicken


Bird

V lesích (i městech) potkáme spousty různých druhů malých ptáčků. Od vlaštovek, přes vrabce a straky až po vrány. Jsou vcelku neškodní a zabít je dokáže i velmi slabý bojovník. Přesto jsou však důležitou součástí Kelevarských lesů. Vytváří příjemnou atmosféru a jen díky nim je dostatek peří pro výrobu střeliva. Stejně jako u drůbeže, z každého ptáčka dokáže šikovný člověk dostat 25 peříček a trochu toho masa.

Bird


Raika

Na první pohled obyčejný pták jako každý jiný. Raika má ale tu smůlu, že je majitelkou krásných dlouhých per. Dámy, a to nejen Kelevarské, si je velice oblíbily jako ozdoby klobouků. Nebohé Rajky jsou díky tomu již velice ohroženým druhem, čítajícím pouhých pár kusů. Osobně vím pouze o dvou hnízdištích. Kdyby se mi s brkem z Rajky tak dobře nepsalo, jistě bych protestoval proti jejich vybíjení!

Raika


Harpy a Stone Harpy

Okřídlené fúrie okupující nejednu skalní jeskyni. Nalézt se dají například i v podzemním chrámu Chamtivosti. Odjakživa dělají ze života peklo horníkům, jež těží rudu mimo velká důlní města. Krom toho že mají dostatek peří a pár kousků kořene mandragory, tak je na ně vypsaná odměna Doktorem Fairfaxem ve městě Cove. Nejsou moc dobrými bojovnicemi, i když starší příslušnice druhu (Stone Harpy) mají celkem tuhý kořínek. Jejich zabití není ani nijak speciálně výnosné, přesto bych doporučoval je zabít, jelikož bez těchto potvor bude na světě hned lépe.

Harpy


Phoenix

Jak se říká, to nejlepší na konec. Phoenix vypadá jako neškodný, vesele zbarvený orel, ale jakmile se k němu přiblížíte, vyvede Vás z omylu. Je rychlý, silný a obstojně zvládá i magii. Pustit se s ním do křížku chce už pořádnou dávku odvahy. Ale pokud jí máte dost, směle do toho, krom peněz a peří na Vás čeká Volcanic Ash a za zabití 50 těchto opeřenců Vám dá Gargoyle Inforlem v hlavním městě „meč, ve kterém spí oheň.“

Phoe


Ulairo Rodriguez

část 7.
část 6.
část 5.
část 4.
část 3.
část 2.
část 1.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Ulairo Rodriguez | Počet komentářů: 114 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist