Zemský Trubač
  Dnešní datum: 27. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Rozhovor s Gladiem
Vydáno dne 01. 09. 2013 (1546 přečtení)

Na konci tohoto měsíce jsem se sešel s Gladiem, abych pro vás, čtenáře, zjistil co nejvíc podrobností o nově vzniklé Unii Vrahů.gladie


Redaktor: Zdravím, takže začneme rovnou k věci. Proč Unie vrahů? Právě Unie totiž má svou minulost a tradici,chcete tedy navázat a pokračovat nebo je tahle Unie něco jiného?
Gladie: Zdarec, Unie Vrahů proto, protože to zní nejlíp a je to něco podobného jako byla dřív Unie. Všechny pk jsou spojeny a bojují za jednu věc. Pouze koncept je trochu jiný, dřív byla jiná doba a prakticky nebyly žádné bitvy. Pk dělaly pkřinu a všichni byli spokojení. V této době už nejde jen tak bezhlavě vraždit, ale chce to trochu politiky a určitého chování. Takže s dřívější Unii nemáme společné vlastně nic. Je to jen jakási forma úcty a vyjádření respektu.


Redaktor: Kdo všechno se k Unii přidal? Myslíš, že tohle uskupení vydrží a budou schopni dodržovat pravidla, která jste si stanovili?
Gladie: K naši Unii se prozatím přidali všichni vrazi kelevaru, tak jak bylo naším hlavním plánem. Nedávno jsme mezi adepty přijaly další dva, kteří se toulali ještě sami, ale nyní už sou mezi námi. V budoucnu se uvidí jestli budou hodni povýšení na členy. Jelikož sem tuhle skupinu prakticky dal dohromady tak doufám, že to vydrží. Pravidla jsme si snažili stanovit taková, aby jich nebylo příliš mnoho, ale zase aby byly srozumitelné. Od pravidel kvůli kterým se pravidelně lidé hádali nebo na ně měl každý jiný názor jsme upustili.


Redaktor: Nabíráte mezi sebe opravdu každého vraha nebo je to už uzavřena skupina kde se jen tak někdo nedostane?
Gladie: Opravdu dáváme šanci každému kdo je vrah. Automaticky, pokud má zájem je přijat jako adept Unie a následně po zhodnocení jeho chování, vystupování atd... všemi členy, se rozhodne zda se stane členem. Samozřejmě každý vrah, který se nechce připojit z jakých koliv důvodů a zároveň na nás neútočí, má naši ochranu.


Redaktor: Neutrální občany jistě bude zajímat co mají od vás čekat. Tudíž jaký postoj máte k nim? Jsou všichni bez ohledu zabíjeni nebo ušetřeni?
Gladie: Neutrálním občanům válku vyhlašovat nebudeme, naším hlavím cílem je bojovat proti frakcím. Ovšem pokud se nějaký neutrální cech projeví jako podporovatel frakce v bitvě či jakémkoliv boji, bude jim vyhlášena válka. Mimo chráněnou oblast (nonPVP) ovšem ať se mají všichni na pozoru. Výjimkou jsou pro nás ti dobrodruzi, kteří poznávají tenhle svět nebo se teprve učí bojovým dovednostem.


Redaktor: Teď dám prostor vám, je něco co by jste chtěl sdělit lidem ohledně Unie a ještě zde o tom nepadlo slovo
Gladie: Snad bych chtěl jen lidem objasnit, že Unie je seskupení bojovníků v PVP. Naše hlavní zábava je v bojích, nikoliv v zastrašování a kazení užitku ze hry ostatním. Skupina vznikla za účelem mít šanci si vybojovat vlastní město a pokusit se o to být zapojeni do herního děje. Poslední dobu kolují světem fámy, že si bohové přejí všechny vrahy vymítit. Tohle je obranná reakce. Doufám, že nikdo z našich členů se nevzdá bez boje a když by přece soupeřům pomohly ruce boží, umřeme s ctí a svou hrdostí za naši Unii.


Redaktor: To bude pro dnešek asi vše. Děkuji za rozhovor a Unii držím palce ať vydrží co nejdéle.[Akt. známka: 2,33 / Počet hlasů: 6] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Buldozer | Počet komentářů: 531 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1312 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1277 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7849

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist