Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Bitva o důlní město
Vydáno dne 01. 09. 2013 (1072 přečtení)

Nastal čas na vřískot všech zbraní, spousty prolité krve, mrtvol a hlavně emocí! Nastal čas bitvy, bitvy o důlní město Minoc!Díky posledním událostem, kdy byl nucen paladinský řád zasáhnout proti Chaosu a smrti velitele Řádu Barona Edwarda, se nám v Řádu povedlo na naši stranu získat velice silné spojence. Paladinové jsou pravou rukou Krále Richarda, šampiona ctností a ochránce rovnováhy mezi dobrem a zlem, doposud vedli neutrální vojska do bojů proti Tsuranům, nekromantům a mnohým dalším. Nyní nastal čas, kdy povedou tato vojska proti zákeřnému tahu Chaosu, který dychtí po větší moci a rozvratu Království!


Řád bojuje s Chaosem již od nepaměti a je si vědom jeho síly, proto nabídl paladinům pomocnou ruku v tomto boji. Díky snaze mnoha bojovníků jsme byli schopni zničit obchodní cesty Chaosu a tak odříznout Minoc od dodávek surovin. Mezitím se naše vojska shromažďovala před branami Minocu, vylézala zpoza každého stromu a kamene. Svolali jsme armádu, kterou Chaos porazit prostě nemohl.


Útok na Minoc

Den první

Velitelé jednotlivých hlídek se shromažďovali na poradu v, hlavním, městě Řádu, Trinsicu, aby prodiskutovali strategii pro dobytí Minocu.

Bitva o Minoc 1

Bitva vypukla rychle, naší skupině trvalo, než jsme se dostali přes obranu Chaosu, ale po úspěšném proražení už bylo jasné, že Chaos šanci, ten den, nemá.
Bitva o Minoc 2

Dobývání a držení města bylo náročné, Chaos se opravdu připravil, ale měli jsme početní převahu, plány pro dobytí byly řešeny několik týdnů a prostě nás nemohlo nic překvapit. Boje probíhaly až do pozdních hodin, kdy jsme získali veliký náskok.

Den druhý

Naše jednotky pronikly do města téměř okamžitě, odpor byl daleko menší. Během pár minut bylo jasné, že Chaos město neudrží. Naše jednotky získávaly body za strategické dlaždice, ale taktéž za bonusové, ovšem úplně nejvíc jsme získali právě za bodové ohodnocení smrtí nepřátel a to nechť je výstrahou pro jakéhokoliv nepřítele!

Bitva o Minoc 3

Po získání města byly okamžitě prohledány veškeré obydlí a příznivci Chaosu posláni do Trinsického žaláře. Zároveň byla vyvolána oslava pro veškeré vojsko, které bojovalo ve jméně zesnulého Barona Edwarda a vyplacen žold.
Další den byly armády propuštěny a byli povoláni architekti a dělníci, pro opravu bitvou zdevastovaného města.


Obrana Minocu

Netrvalo dlouho a přišla odveta za naše dobytí Minocu. Město se stále opravovalo a Chaos tohoto využil v jeho prospěch. Naše obrana byla okamžitě zdevastovaná a ani partizánská válka nových obyvatel nic nezmohla proti takové převaze.


A proto poslouchej, čtenáři. Pokud chceš Řádu pomoci v bitvách následujících, bít se proti bezpráví Chaosu. Neváhej ani chvíli a podej si přihlášku do Řádu! Nebo nás podpoř v bitvě tím, že se staneš členem naší skupiny!

Staň se i TY Orderem!

Hlavní písař Řádu.[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Koral | Počet komentářů: 132 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist