Zemský Trubač
  Dnešní datum: 27. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Naprosto jedinečný rozhovor s Aeneasem
Vydáno dne 01. 08. 2013 (1515 přečtení)

Ananas, Jakub, Mustafator, muž na obyčejném koni, to jsou jen prvotní synonyma, která se mi vybaví, když se řekne jméno Aeneas. Klasický rozhovor? Tak ten opravdu nečekejte...

Dnes vám přináším naprosto netradiční rozhovor s Aeneasem, který působí v RT již dlouho, podíváme se do jeho soukromí, odhalíme kostlivce ve skříni a nezapomeneme ani na milenky. Nečekejte klasický rozhovor, ten se dnes rozhodně nekoná.
aeneas

Redaktor: Zdravím tě, milý Aeneasi, vyhneme se jakékoli nezajímavé omáčce a vrhneme se ihned na rozhovor. První otázka je zásádní - myslíš si, že mají holubi city?

Aeneas: Když ho zašlápneš, tak zapískne. Určitě tedy něco cítí a cítí-li bolest, musí cítí i její opak.

holub
Ani ve snu mě nenapadlo, že si Aeneas svoje zjištění ihned ověří, přičaroval obrovského holuba a bez jediného mrknutí oka ho zašlápl. Na ten zvuk asi v životě nezapomenu, myslím, že je novinařina velmi nedoceněným povoláním, občas si připadám více v ohrožení než městská stráž.

Redaktor: Zajímavá odpověď i ukázka, čekala jsem, že se budeme bavit o lásce a namlouvání holubů, ale docela jsi mě tou odpovědí vyvedl z míry. Vydejme se tedy jiným směrem, jsi v realizačním týmu již řadu měsíců, dokonce už to budou nějaké ty roky, za které Kelevar prošel mnohými změnami. Hodnotíš tyto změny pozitivně nebo nám bylo lépe za starých časů?

Aeneas: O lásce a namlouvání si rád popovídám později v soukromí, ale tedy k otázce. To je pravda, za dobu mého působení se zde odehrálo mnoho změn, přišlo i odešlo mnoho lidí. Někteří zanechali za sebou více, někteří méně. Jak tedy hodnotím změny? Já si myslím, že jsou třeba. Občas je potřeba ten náš svět něčím oživit, stereotyp je přeci nudný. To jestli změny, které se tu za poslední léta provedly, byly dobré nebo špatné musí především ohodnotit hráči. Kdybych si o většině myslel, že byly špatné, asi bych tu už nebyl, ale uznávám, že né vždy se to úplně povedlo. Viz například problémy s nastavením resistů po přechodu na novou sphere, které se tu ladí snad dodnes. Nicméně co se týče doby současné, změny které tu za poslední rok probíhají hodnotím v sumě kladně a jsem rád, když vidím i kladnou zpětnou vazbu od hráčů. Potom si člověk říká, že to stále má smysl.

Redaktor: No vidíš, to mě přivádí k myšlence, že jsi docela oblíbené GM, čím si myslíš, že je to způsobeno?

Aeneas: Tedy, teď jsem zase trochu zaskočen já. Nerad se hodnotím, ale snažím se, pokud mám čas a chuť, být aktivní, být hráčům nápomocný v řešení problémů a semtam pro ně něco i uspořádat. Podle mě oblíbenost klesá a stoupá s tím, jak je člověk aktivní a jaký přístup k lidem volí. Určitě zde neplatí přísloví: "s arogancí nejdál doješ..." někdy ovšem je třeba být i přísný. Pro mne osobně je důležité, aby se ostatní bavili a měli co nejpříjemnější hraní, ale jestli jsem oblíbený? To nevím, někdy mi přijde, že dělám spíše takovou tu černou práci. Ale pokud to někdo říká, jsem za to rád.

Redaktor: Já myslím, že určitě. U oblíbených věcí a lidí teď chvíli zůstaneme, původně jsem se tě chtěla zeptat na tvé oblíbené zvířátko, ale když se tak koukám na toho holuba, raději se ptát nebudu. Zeptám se ale jinak - jaká je tvá nejoblíbenější kolegyně v RT?

Aeneas: Zvířátka mám normálně rád, určitě je to pes. Pokud pominu představu Diablonegra v dámské růžové košilce, potom je rozhodně nejoblíbenější kolegyně Roxanne, ona je takové malé milé stvoření s velkou zásobou normálních až bláznivých dobrých nápadů a to se počítá!

Redaktor: Věděla jsem, že to řekneš! Teď prozraď našim čtenářům, co máš právě v batohu!

Aeneas:Jako obvykle, hrozný bordel, i když momentálně i celkem uklizeno. Pár bedniček, několik dlaždic, spawn nějakého mága, mrtvolu nějakýho chudáka... a další haraburdí.

batoh


Redaktor: Aha aha... Takže mrtvola v batohu, to bude naše čtenáře bezesporu zajímat. Prozraď nám nejhorší věc, kterou jsi provedl. A nešetři nás, chceme jen pikantnosti!

Aeneas: No protože jsem napůl z té Prahy, kde pár lidí hraje, občas s některými lidmi do hospod chodíme. Jednoho dne byla diskuze a zábava tak dlouhá, zvláště s jedním nejmenovaným bývalým členem RT, že při návratu domů jsem opilý bugnul dveře cizího domečku a zdřímnul si tam.

Redaktor: Prokrista... A já čekala například, že supportuješ Smrtku a tajně se v noci scházíte, ale tohle je, pravda, mnohem pikantnější příhoda. Když už jsme u těch pikantností, je na Kelevaru někdo, koho opravdu nemůžeš vystát?

Aeneas: Když nad tím tak přemýšlím, není tu vyloženě nikdo takový, nejsem typ člověka co někoho nesnáší a ani mě nic jen tak nevykolejí a když ano, rychle vychladnu. Samozřejmě jsou lidé, o kterých si myslím své, tedy někteří oblíbenější a někteří méně, ale ze své pozice člena RT si nemohu dovolit tyto pocity přenášet do své práce. A když už je řeč o Smrtkovi, to je takový chronický spamer, ale musím přiznat, že mi na tom fóru občas chybí, člověk se i zasměje.

Redaktor: Dobrá, věnujeme Smrtkovi tedy celkem dvě nepodstatná slova "Ahoj Smrtko" a můžeme pokračovat. Jsi takový flegmatický a většinou pozitivní, to rozhodně není jen tak. Co je tedy příčinou? Jsou to ženy, víno, zpěv nebo ještě něco ostřejšího?“


Aeneas: Na všechno se musí hledět pozitivně, všechno má totiž nějaký řešení, jen je většinou třeba zachovat klid a nepouštět ke slovu emoce. Většina věcí mi v životě vychází, tak ani není důvod a když už ano, snažit se to nepřenášet na ostatní, semínko zloby je třeba zlikvidovat už v jeho počátku. Rozhodně se ale rád s lidmi napiju, pokud se to nepřežene, je to dobrá pomůcka. Noooo a občas i nějakou tu bylinku pro lepší náladu si dopřeji. Zpěv mám rád, ale jen na poslech, na to abych zpíval jsem moc stydlivý... A ty ženy... vyhlížím a vyhlížím a možná někdy někoho spatřím. Jednou mi kdysi někdo řekl, buď pozitivní a budeš v pohodě... tak to vzkazuji i ostatním.

Redaktor: Tak děkuji za pěkné ukončení našeho rozhovoru, přeji ti, abys v batůžku mohl nosit místo mrtvol raději nějaké ty milenky, abys nemusel bugovat dveře a užíval si práci v RT a život plnými doušky... Samozřejmě však s mírou.[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: mariane | Počet komentářů: 402 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1312 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1277 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7849

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist