Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Příšery Kelevaru část 7.
Vydáno dne 01. 08. 2013 (1698 přečtení)

Přeji dobrý den všem dobrodruhům, toto číslo Kelevarských příšer jsem se rozhodl věnovat ženám. Podíváme se, která děvčata by raději člověk neměl žádat o ruku, a u kterých má naopak i běžný smrtelník šanci zabodovat. Přečtete si o Dryádách, Sirénách, Xestii, Upírkách a vesnických děvečkách.

Dryáda

Tyto rozpustilé rusovlásky se zdržují v posvátném lese okolo prastarého stromu. Žijí zde v opravdu velice početné skupině, která zajišťuje ochranu proti vetřelcům, kteří by chtěli jít pro svaté větvičky. Jejich zelená kůže vykukující zpod žlutých tunik už nalákala nejednoho nápadníka do zdejšího remízku. Když však došel až k dryádám, čekala na něj jenom spousta kouzelných zaříkadel a salva šípů rychlých jako šípy. Jsou to velmi zdatné bojovnice, a jejich zabíjení je o to obtížnější tím, že místní les svojí silnou aurou ruší veškerou magii. Po zabití pravděpodobně žádný lovec pokladů nezajásá, protože dryády nejsou moc bohaté, ale jejich rychlá střelba poskytuje výtečnou možnost tréninku v boji se štítem.

Dryade


Siréna

Křehké dívky pobývající na Temple Islandu lákají námořníky plující okolo ostrova na mnohé svíčky, lucerny a louče. Když se nebohý rybář, nebo obchodník, ocitne na ostrově, doslova ho zaplaví vlna modré kůže, modrých vlasů, modrého brnění a samozřejmě také vlna útoků modrými krysy. Sirény naštěstí nepatří mezi nejlepší bojovnice, takže není velký problém vypořádat se s nimi. Pochopitelně se tedy nedá na jejich běžně nějak závratně zbohatnout, ale to by bylo, aby někde neschovávaly svoje poklady, co jim zůstanou po obětech.

Sirine


Lady Xestia

Rozkošná zelená královna všech dryád. Ve svých sněhobílých šatech ráda lehává přímo pod prastarým stromem a oddává se česání vlasů, sebe-zkrášlování a četbě romantických příběhů o krásných a statečných rytířích. Mnozí dobrodruzi by převelice rádi nadzvedli, nebo ještě lépe úplně sundali její oblečení. Raději nebudu rozvádět, jestli je to proto, že chtějí zjistit, co se pod ním skrývá, nebo spíš proto, že je z tak cenné látky. Každopádně víme, co můžeme čekat od průměrných kelevarských „hrdinů.“ Než by se kterýkoliv z nich snažil získat Xestiino srdce, tak jí radši probodnou a šaty z ní strhnou. Chudák holka, asi si chlapa nenajde.

Xestia


Lady Carmilla

Tato okouzlující dívka bydlí ve své luxusní mramorové vile hned vedle hlavního města. Bohužel v době mojí návštěvy byla příliš zaneprázdněna svou smrtí, než aby se mnou prohodila pár slov a já jí mohl představit. Nutno tedy dodat jediné, „nápadníci“ se za ní neustále hrnou, že si chudák ani neodpočine.Farmářka

Protože Zemský Trubač myslí na své čtenáře, řekl jsem si, že když už jsme dnes probíraly ženy, měl bych také najít nějakou tu dívku vhodnou pro vdavky s člověkem. U předchozích dam by bylo skoro zázrakem dožít se svatebního obřadu, tak jsem zavítal na rozlehlé farmářské území okolo Skara Brae a dal se do řeči se slečnou Drew. Je krásná, mladá, zdravě opálená, milá a umí vzít za práci. Její pantáta dokonce přislíbil jako věno jeden akr z jeho polnosti a doživotní zásobu melounů. Doporučuji chvátat, protože nabídka je časově omezená a Tato slečna se Vás jako jediná z dnes jmenovaných nebude snažit při první příležitosti rozsápat na kousky.

Drew


Výbavu je možné vzít si prakticky jakoukoliv, soudě dle situace a schopností. Pokud půjdete Carmilu žádat o ruku, nedávejte jí stříbrný prsten, pokud jí ale chcete zabít, je stříbro doporučeným kovem. Na sirény stačí běžná bojová výbava. A co se dryád a jejich královny týče, hodí se například piercing resist nebo nějaké vymoženosti proti střelcům (viz obrázek-> napodobenina Cale Eleni)

Cale Eleni


Ulairo Rodriguez

6. část
5. část
4. část
3. část
2. část
1. část


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Ulairo Rodriguez | Počet komentářů: 493 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist