Zemský Trubač
  Dnešní datum: 06. 12. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

téma * Úvodník 219. čísla Zemského Trubače
Vydáno dne 01. 07. 2013 (1354 přečtení)

Úvodník tradičního Kelevarského plátku pro měsíc Červen.
trubac

Vážení čtenáři našeho kelevarského Trubače,

máme za sebou další měsíc, který utekl jako voda a že toho s sebou přinesl opravdu hodně. Předně je mou milou povinností přivítat v redakci dalšího člena, který doplnil naše řady a kromě poutavých článků snad v budoucnu přispěje i k vylepšení formy našich článků. Za zvuku pomyslné fanfáry tedy veřejně vítám Ádhamha mac Fionna, pevně doufám, že bude pro Trubač velkou posilou.
Nyní se věnujme samotným článkům, kterých naleznete v červnovém vydání opravdu hodně. Dlouhý měsíc jste mohli vhazovat do schránky na tržnici vaše návrhy k vylepšení článků, na vaše přání si pro vás Ulairo Rodriguez připravil velice zajímavé pojednání o kelevarských tlouštících (určitě teď tipujete, o kterého hráče se jedná), v článku "Kelevarské příšery" vás blíže seznámí s Ogry, Trolly a Forest Massiffy. V dalším článku vám představí svůj pohled na skupinu tzv. KINGů, rozhodně si přečtěte "Novou vládu Kelevaru".
Ádhamh si pro vás v tomto čísle připravil poutavé putování po Yewu a jeho okolí. Každé místo skrývá svůj příběh, článek "Život, který odvál čas – Yew a přilehlá teritoria" vypráví rovnou tři.
Že se toho za poslední měsíc událo opravdu hodně vám připomene Koral. V malém poohlédnutí můžete zavzpomínat na "Červnového Bombermana", "Akce minulé a budoucí" a také na "Události minulých dní a vylodění".
A nakonec tu máme opravdovou třešničku na dortu... Koralovi se totiž povedlo vyzpovídat novou posilu realizačního týmu, kancléře Badwaye, v tomto vydání vám tedy přinášíme exkluzivní rozhovor.

Přeji vám tedy, aby byl Zemský Trubač zábavou ve vašich volných chvílích, zachovejte nám přízeň a nezapomeňte nám sdělit, jak se vám vydání líbilo.


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: mariane | Počet komentářů: 70 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1748 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1330 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1223 hl.)
 
Je mi to jedno (1206 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1149 hl.)
 
Nečtu to tu (1296 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7952

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist