Zemský Trubač
  Dnešní datum: 06. 12. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

téma * Úvodník 217. čísla Zemského Trubače
Vydáno dne 01. 05. 2013 (1376 přečtení)

Klasický úvodník nejpopulárnějšího Kelevarského plátku. Z mé strany již bohužel poslední

trubac

A je to tady. Ne bez problémů, ale nové číslo Zemského Trubače je tu. A co se dočtete tentokrát? Bohužel, nejubilejní dvě sta sedmnácté číslo je moje poslední. Článek naplněný zlobou a psaný v afektu se jmenuje Konec Khaalidů na Kelevaru a zodpoví vaše veškeré dotazy. Když jsem si ho teď po sobě četl, tak jsem měl asi některé věci vysvětlit a napsat lépe, ale co už. Znovu do toho zabředávat nehodlám. Berte, co dávám.

Protože jsem byl vlastní negativitou znechucen, v rychlosti jsem naškrábal trochu pozitivněji laděný článek s prozaickým názvem „Poděkování“. Komu jsem tam děkoval? No, hodně lidem, už jenom chyběl můj křeček. Budiž mu země lehká.
A dál? Dále naleznete tři kratší příspěvky naší nejnovější redakční posily, a to sice Ulaira Rodrigueze. V článku Jaro v sobě Ulairo probudil básníka. Jaké to je básnické střevo můžete posoudit dále. K článku sbohem P není třeba nic dalšího psát. Maximálně můžeme plakat.
No a do třetice všeho dobrého, Ulairo napsal článek I dobrodruzi stárnou. Je určen nám všem, co se tu s Kelevarem loučíme. Myslel ho Ulairo vážně? To nechám na vašem posouzení.
P.S Omluvte prosím nějakou tu chybku ve článcích. Frog měl už několik týdnů neodkladné povinnosti, díky kterým nemohl toto číslo okorekturovat. Příští měsíc už by (co se týče tohoto) mělo být snad všechno v pořádku.


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Khaalid | Počet komentářů: 55 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1748 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1330 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1223 hl.)
 
Je mi to jedno (1206 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1149 hl.)
 
Nečtu to tu (1296 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7952

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist