Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 04. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

téma * I dobrodruzi stárnou...
Vydáno dne 01. 05. 2013 (1029 přečtení)

Tak, jako jsem to zaregistroval já, i vy, čtenáři, jste si jistě určitě povšimli této nové „módní vlny.“

Slunce zase začalo svítit na naše hlavy a to způsobuje horkost. Samci hledají samičky, ptáci zpívají v lesích nad houštíčkem, vzduch voní pěkným počasím, no a dál to jistě znáte. Avšak krom zvěře se nám tu začali množit i dobrodruzi na svých posledních cestách. Jejich poznávacím znamením je heroické rozdávání majetku na trhu, doprovázené silným příběhem o cestách po naší zemi. Jednoduše je nespíše vhodné klima pro loučení.

Lidé se probouzí ze zimní letargie a objevují sami sebe, zkusme se vžít do jejich situace. Také vám přijde, že jinde by mohlo být lépe? Myslíte si, že jste příliš staří a dobří na každodenní zbrojení do bitvy s monstry, nebo vrahy? Nebo už vás duševně nenaplňuje vyvražďování horníku, okrádání chudých pocestných a drancování rybářských vesnic? Zdá se vám, že se bohové zbláznili? Zasedli si na vás a vaše kamarády? Dělají samé ptákoviny a nevěnují se péči o blahobyt věřících? (bohové pomáhají věřícím… věříte v ně? Pozn. redakce pro zamyšlení)

Pokud odpovídáte ANO, přišel čas pravděpodobně i na vás. Je nejspíše ta pravá chvíle sbalit svých pět pytlíků na regy a upadnout ve všeobecné zapomnění. Ti odvážnější, se silnějšími žaludky, vystavte smysly ostatních srdceryvným tématem na fóru, kde se řádně rozlučte a postěžujte si „mezi dveřmi.“ Osobně to nedoporučuji, protože po případném návratu budete za kecaly, kteří ztroskotali na cestě za samostatností.

Odpovídáte-li NE, ale přesto máte nevyvratitelný pocit, že musíte skončit? V tom případě na vás přišla léta a jste důkazem, že i dobrodruzi stárnou. Nikdo nemůže lovit draky a stínat elfské hlavy celý život. Vy jste nyní na řadě říci si, že radši nazujete bačkory a budete u krbu číst noviny. V těchto chvílích tu s vámi, doufejme, dlouho bude Zemský Trubač (nebo bratrské noviny Zemský Rubač a Podzemský Fárač).

Pokud se těmto lidem pouze smějete, věřte, že i na vás jednou přijde čas. *ďábelsky se zasmál*

Nechť tento článek slouží také jako rozloučení se všemi končícími a poděkování za čas s nimi strávený putováním po zdejších krajinách. Především bych se chtěl rozloučit s novinovým kolegou Khaalidem, který se údajně také přidává na pouť za lepšími zítřky, ve kterých nefiguruje Kelevar. S bohem všem (s některými na brzkou shledanou…)

Ulairo Rodriguez


[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Ulairo Rodriguez | Počet komentářů: 7 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1815 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1420 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1279 hl.)
 
Je mi to jedno (1261 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1210 hl.)
 
Nečtu to tu (1356 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8341

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist