Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 04. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

téma * Konec HMD na Kelevaru
Vydáno dne 01. 04. 2013 (1737 přečtení)

A je to tady. To, co mnozí už několik měsíců tušili se stává skutečností. HMD na Kelevaru jsou od dnešního dne hudbou minulosti. Více informací se dočtete uvnitř článku.
Je tomu několik dnů, kdy mi v poště zasvítila zpráva od Riama. Nadpis zprávy "Konec HMD" zapříčinil, že jsem na nic nečekal a zprávu okamžitě otevřel. Její obsah mi vyrazil dech. Riam píše:

Ahoj, chtěl bych tě požádat o napsání článku do Zemského Trubače. Po dlouhých diskuzích s Perseem a Diablonegrem jsme se rozhodli zrušit příliv nových HMD do světa. O tomto kroku jsme uvažovali již delší dobu. Situace s HMD předměty nám připadá neudržitelná. Fakt je, že právě tyto předměty většině hráčů kazí zážitek ze hry. S platností od 1.4. se tedy tento předmět ruší. V praxi to bude vypadat tak, že v Hatratkách už nebude možné tento předmět získat. V současnosti je ve světě 7 nevyužitých HMD, které ještě nebyly aplikovány na žádné předměty. Rozhodli jsme se vlastníkům dát místo těchto předmětů jednorázově 20 milionů gp a svitky okamžitě smazat. Co se současných předmětů, které mají předponu Holy Might, týče, tak těm bude nastavena speciální durabilita, která zapříčíní, že do roka a do dne nebude ve světě jediný předmět s Holy Might předponou. Všechny dotyčné budeme kontaktovat první dubnový týden. Přesné podmínky výdrže a odlivu ze světa se ještě upřesní.

Chtěl bych tě na tomto místě poprosit o oznamovací článek, který by toto dal vědět do světa. Poslední dobou mám pocit, že "čtenost" Zemského Trubače kolísá, proto volím tuto cestu, nikoliv oznámení v novinkách. Doufám, že vážnost a "čtenost" se tímto trochu zlepší. Pro jakékoliv dotazy jsem k dispozici na níže přiloženém e-mailu nebo klasicky přes kelevarské PM.

S pozdravem

Riam


HMD

Doufám, že se Riam nebude zlobit, ale jako nejjednodušší mi přišlo zveřejnit jeho dopis celý. A teď můj názor. Je to šok. HMD je věc velebená, ale zároveň nenáviděná. Ale ať už máme názor na jeho plusy a mínusy jakékoliv, musíme uznat, že mnoho kmetů, kteří to na Kelevaru táhnou už roky, zde zůstávají právě kvůli této "uber" listině. Na můj navazující mail, zda Hatrat laboratoře budou jinak fungovat stejně jako dřív, mi bylo odpovězeno, že ano. Akorát to HMD již prostě nebude dostupné. Můj osobní názor je, že ta listina se stala prostě příliš cennou. Pokud si převedete cenu HMD na gp a následně na koruny, jedná se o více než 4000 Kč podle průměrného gp kurzu. V minulosti se už několikrát objevili spekulace, že dochází k supportu některých guild či hráčů v této věci, a tudíž se jedná o jeden velký podvod. Nechám na vás, jestli je to naprostá fantasmagorie nebo může být tato teze založena na pravdě.

Každopádně se jedná o krok, který od základu otřese Kelevarem. HMD prostě vždycky ke Kelevaru patřilo. Jeho důležitost možná trochu poklesla se zavedením NoN-PvP dungeonů, ale na PvP to pořád dává obrovskou výhodu a velký klid do duše mnoha hráčům, výše zmíněným disponujícím.

Teprve budoucnost ukáže, jestli se jednalo o krok šťastný. V následujících dnech se dočkáme velké bouře. Můžeme očekávat vyhrožování o konci hraní, někteří hráči jistě své výhružky splní a také odejdou. Okamžitý vliv na příliv nových hráčů asi nebude příliš velký. Ale v budoucnosti se může ukázat, že se jednalo o krok správný. Nechme se překvapit. Nevím jak vy, ale já jsem zvědavý jak liška v poště.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Khaalid | Počet komentářů: 85 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1816 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1421 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1280 hl.)
 
Je mi to jedno (1262 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1211 hl.)
 
Nečtu to tu (1357 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8347

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist