Zemský Trubač
  Dnešní datum: 06. 12. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

téma * Úvodník 216. čísla
Vydáno dne 01. 04. 2013 (980 přečtení)

Úvodník tradičního Kelevarského plátku pro měsíc Březen.
trubac

Cože, Khaalid a úvodník? Neděste se, jedná se o provizorium. Volba nová šéfredaktora ještě neproběhla, úvodník však někdo napsat musí. Ano, ten někdo jsem já. V posledních měsících toho měl Anduriel čím dál tím více plné kecky. Rozhodl se tedy, že je načase začít další kapitolu a skončil jako šéfredaktor. Za mě bych mu chtěl poděkovat za to obrovské množství (často neviditelné) práce, kterou tu za ty měsíce a roky odvedl. Nadcházející měsíce bez něj a bez Abnyho budou hodně těžké. Tak nám držte palce.

Hned na začátek je potřeba zmínit nejdůležitější článek, a to sice "Konec HMD na Kelevaru". Není potřeba nic víc dodávat, čtěte na vlastní nebezpečí.

I druhý měsíc po sobě se dočkáte nula článků od Lukassa. Tento dříve velmi aktivní redaktor je pravděpodobně někde v zahraničí, kde mlátí své protivníky, a proto nedodal ani tentokrát žádný článek. Nevadí, příští měsíc se už určitě dočkáme. Abych nebrnkal jenom na negativní notu. To, co minulý měsíc naznačil, tento pouze potvrdil. Trubač získal do svých řad cennou posilu, a to sice Ulaira Rodrigueze. Tentokrát se tento Templář "hecnul" a napsal hned dva články. První článek se jmenuje "První den redaktora" a Ulairo zde s humorem sobě vlastním popisuje první zkušenosti s redakcí Zemského Trubače. Druhý článek se jmenuje "Magický turnaj" a je to mírně atypický report z PvP Turnaje Dvojic, který se konal 15. den minulého měsíce.

Anduriel nakonec také přispěl jedním článkem. Ztracené vzpomínky nejsou ale jen tak ledajaký článek. Jedná se o quest. Uvidíme, kdo ho vyřeší nejrychleji. No a pak jsem nastoupil já. Původně jsem chtěl konečně dokončit pokračování mého povídkového Khaalidova osudu, ale na mě a můj psací blok sedla krize. Nějak mi to psaní nešlo, a to co jsem napsal, jsem roztrhal. Vynahradil jsem si to ve článku Hráči vs. gamemasteři aneb zamyšlení Khaalida a jednoho bezvýznamného hráče. Snad to bude pro většinu z vás zajímavé čtení. Dále jsem zplodil aktualitky za minulý měsíc s názvem "Co se minulý měsíc také nestalo..." No a protože vím, že mnoho z vás má na novinách nejraději obrázky, do třetice všeho dobrého si můžete "prohlédnout" článek "Nuda na Kelevaru - obrazem".

A to je zatím vše. Ještě jednou vás poprosím o toleranci a strpění. Za redakční oponou se toho poslední dobou děje víc než by bylo zdrávo a každý měsíc je pomalu bojem o přežití. Zůstaňte nám věrní, občas zkuste utrousit jedno nebo dvě vlídná slova na naší podporu a příští měsíc zase "napřečtenou".


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Khaalid | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1748 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1330 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1223 hl.)
 
Je mi to jedno (1206 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1149 hl.)
 
Nečtu to tu (1296 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7952

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist