Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 04. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

téma * Co se minulý měsíc také nestalo...
Vydáno dne 01. 04. 2013 (1622 přečtení)

Klasické aktualitky, které reflektují to, co se stalo na Kelevaru minulý měsíc. Psáno mou vlastní perspektivou, tedy tou špatnou.
Začneme aktuálně. Bedničky s pokladem. Ano, je to tady. Volalo se po tom dlouho a před několika dny došlo k vytoužené realizaci tohoto dobrého nápadu. Pokud žijete na Marsu, tak ve zkratce. Do většiny dungeonů s povoleným PvP byly umístěny spawnovací bedny s pokladem. Prakticky všude byl tento krok uvítán s nadšením. Ano, bylo to potřeba. PvP dungy mají konečně nějakou lepší atrakci a donutí tak lidi chodit do dungů s rizikem. Což rozhýbe plno věcí, které by stát neměli. Třeba trh s HMD, který je teď NoN-PvP hráčům prakticky k ničemu. Vím co říkám, mám jich deset. Všimněte si, jak málo hráčů třeba dříve využívalo Dragon Staffky. Prostě nosit s sebou do dungu hůlku za 200 tisíc si jen tak někdo nedovolil. Zavedením NoN-PvP dungeonů se situace obrátila. Draka teď má každý Northen, hůlek musí být v oběhu stovky, do dungu s nimi chodí prostě každý. Jasně si vzpomínám, jak jsem kdysi na fóru spamoval sekci Otázky a odpovědi kvůli volbě talentu. Řešili se golemové a Smrtka (o něm později) tam psal o tom, jak je jeho snem dát si na Dragonku HMD a chodit dungy jak s golemem, tak s drakem. A opravdu, tenkrát jich moc lidí takto nechodilo. Drak byla drahá exkluzivita. Dnes se Ebon logy dovážejí z Číny a ta dračí „tamohůlka” je spotřební zboží. Exkluzivita fuč. Uvidíme, jak s tím tato změna správným směrem zahýbá.

A máme nového moderátora. Stal se jím Sandman. Kdo to je, říkáte si? Je to pan Nikdo. Kdo to je, říkáte si? Je to Schrott. Ahááá, už je jasno. Další z těch expertů, co musí mít x jmen dostal přednost před dalšími kandidáty na moderátorský post a bude nás obšťastňovat svým mazáním a napomínáním v nadcházejících měsících a letech. Tato volba vzbudila menší kontroverzi a brblání. Mnoho hráčů nebylo přesvědčeno o její správnosti a já byl mezi nimi. Nicméně každý si zaslouží šanci. Pojďme doufat, že herní Nikdo bude na fóru působit moudřeji než ve hře a jeho nová funkce nebude prospěšná pouze jemu, ale nám všem.

Na Kelevaru po x měsících zase končil Fuzzy. Jako vždy to zvládl s noblesou, kdy v obsahu jeho posledního zamýšleného příspěvku na fóru bylo něco ve smyslu: „Tak kterýho píp tu mám píp, aby mě píp smazal účet“. Postrach hamburgerů nám všem bude jistě velmi chybět. Ale nebojte se, on se zase vrátí. Svým bystrým okem bude z dálky sledovat co se děje a neděje a až pohár trpělivosti přeteče, tak tento budoucí člen RT Kelevaru uzná, že je čas na velký comeback. A všem nám to tu zase vytmaví. Sázky, kdy se tak stane, přijímá Arkan. UPDATE: Fuzzy vlastně nikdy neodešel. K uchu mému se doneslo, že požadavek na smazání jeho existence byl zamítnut, protože by došlo ke zhroucení vesmíru. Tento argument se dá jenom velmi těžko neakceptovat. Slovy Petera Nagye: „Fuuuuzyyyy, je tu s námi…“

Ulairo Rodriguez, můj nový redakční kolega, se rozhodl vést jubilejní první Křížovou výpravu špatně vyzbrojených. A prý se to povedlo. O co se jednalo. To se takhle jednou Ulairo v diskuzi s někým chytl u vděčného tématu "výbava do dungu". Někdo tvrdil, že je potřeba mít výbavu za velké jmění, aby mělo smysl do dungů chodit a Ulairo tvrdil opak. A protože je tento bonviván mužem činu, rozhodl se svou tezi vědecky potvrdit. Ne, že by snad nutil hráče, aby chodili v dungeonu nazí, ale Hythloth s bandou věrných realizoval v mizerné, lehce dostupné výzbroji. A podařilo se. Dung s jednociferným počtem hráčů byl úspěšně zdolán. Za tuto akci si hlavně Ulairo zaslouží velký palec nahoru.

A teď zabrousíme do trochu osobnější roviny. Předem vás upozorňuji, že tento odstavec vás nebude zajímat. Vážně přemýšlím o změně pohlaví. Moje šaty jasně napovídají, že jsem muž v ženském těle. Pokud by jste měli někdo nějaké bližší informace o tom, co to všechno obnáší, jaké problémy bude s touto změnou zažívat moje postava, na co bych se měl připravit. Jak vás potkávám, tak mám pocit, že tuto změnu již mnoho z vás absolvovalo. Těším se na vaše zkušenosti. Jinak, ve hře jsem jako muž spokojený.

Pokud by vám poslední odstavec tohoto článku přišel nějak podivný, tak vězte, že dnes je...[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Khaalid | Počet komentářů: 173 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1815 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1420 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1279 hl.)
 
Je mi to jedno (1261 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1210 hl.)
 
Nečtu to tu (1356 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8341

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist