Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Magický Turnaj
Vydáno dne 01. 04. 2013 (1489 přečtení)

Reportáž z PvP Turnaje Dvojic...
Zdravím lide kelevarský,

když se spolu podíváme na akce, proběhlé v posledních dnech, jasně vidíme, že druhá polovina měsíce Března se nesla v duchu akcí pro bojovníky zaměřené na magii.

Zemský Trubač Vám přináší reportáž z PvP Turnaje Dvojic, konaného 15. 3. V 18:00 čekalo 15 nadaných bojechtivých mágů včetně mě na tržnici. Všichni jsme čekali na bohyni Roxanne, která měla rozlosovat soutěžní dvojice. Rozdělení proběhlo víceméně hladce a já byl ve dvojici s Alcatrazem, takže jsme se mohli rozprchnout a v soukromí domlouvat gesta pro komunikaci při boji. Následující hodina utekla jako voda a najednou jsme stáli vysvlečení na kolbišti, tváří v tvář soupeřům.

Jako první proti sobě nastoupili obávaní vrazi Winston s Balaamem na straně jedné a proti nim Alaric s Pflastertreterem na straně druhé. "Ranhojiči" museli přijít dříve, než souboj začal, protože nebohá Roxanne si zlomila jazyk… Po napínavém sedmiminutovém boji stál v aréně jediný živý Balaam.

Winston

Poté přišlo odlehčení zprostředkované zuřivým a téměř dvouminutovým bojem Abnyho a Peca proti Infernosovi a Dragons Boyovi. Souboj sice netrval dlouho, ale o to dřív se mohlo pokračovat. Do arény měla nastoupit čtveřice Barbuss, Sandros, Lico a Wacoch, poslední jmenovaný měl bohužel jiné záležitosti, tak se k Licovi přidal, turnajem už poznamenaný, Dragons Boy. Těsně před začátkem se objevili nečekané potíže, proto byl boj odložen.

Nyní přišla moje chvíle. Rychle jsem se soukal do vyfasované kouzelnické róby. Proti nám stáli Ashera Candry a Tenya Shawn. Dle rčení „se ženou jako s květinou“ (nařezat, svázat a hodit do studené vody) Alcatraz obě dívky hrdinně skolil, zatímco já jsem poletoval okolo a snažil se předstírat boj. Po nás přišla bitka opozdilců, která poslala Sandrose s Barbussem do dalšího kola.

pvp turnaj

Semifinále bylo tak napínavé, že jsem ho ani pořádně nevnímal. Jisté bylo jen to, že do posledního kola postoupili Peco s Abnym a k mému překvapení i já s Alcatrazem (ten kluk má vážně tuhý kořínek). Finále nabralo rychlých obrátek, když jsem se na zemi válel méně než minutu po zahájení. Můj spolubojovník se sice snažil, ale nebylo mu to nic platné proti přesile. Turnaj byl u konce.

Sláva vítězům a oprátku poraženým, neb nebojovali dostatečně…

klobouky


Výsledky:

Abny + Peco

Alcatraz + Ulairo Rodriguez

Barbuss + Sandros[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Ulairo Rodriguez | Počet komentářů: 74 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist