Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * První den redaktora
Vydáno dne 01. 04. 2013 (1334 přečtení)

Zde Vám popíšu své první chvilky v pozici redaktora Zemského Trubače.
Procitl jsem do svého těla zde, ve světě Kelevarském. Stál jsem a trošku se mi motala hlava. Byl jsem na neznámém místě, ale soudě dle zraku a čichu upřených skrze okno ve známém městě. Všude po místnosti ležely útržky novinových listů, místy i celé stránky nebo naopak jen heslovitě sesmolené poznámky. Na stole byly poházené brky a pár kalamářů s inkoustem, na zdi mi oči ulpěly na portrétu mě neznámého muže.

Pomalu mi to začalo docházet, to vybavení místnosti, brky, inkoust, ten chlápek na obraze musí být slavný Sparhawk! Uvědomil jsem si také, že přes brnění mám přetaženou novou slušivou róbu. Róbu redaktora Zemského Trubače! Musím odložit zbroj a trošku se tu porozhlédnout. *Usmál se*

Nikde nikdo, ale snad by se nezlobili. Místnost, ve které se nacházím, je vybavena věšákem, stoly a na zemi je vcelku draze vypadající koberec. To bude určitě kancelář! Nebudu tu postávat a jdu dál do dveří mezi obrazem a bankomatem. Ocitám se v chodbě, kde jsou hlavní vchodové dveře a nástěnka, číst můžu později, teď prozkoumávám! V západní části budovy je místnost s psacími stoly a několika knihami, zde pravděpodobně budu s ostatními redaktory tvořit i já. Ještě že to tu i přes zdánlivou strohost vypadá tak útulně.

Dalšími dveřmi se postupně dostávám do další velké místnosti, nacházející se na východě. Slouží pravděpodobně jako sklad. Tak rád bych to tu prohlédl, ale co kdyby někdo přišel. První den a hned bych si zadělal na potíže. I když váhám, pro případ úniku jsou tu velké dvoukřídlé dveře. Nakouknu z nich ven a vidím ulice Britainu.

Tak a teď už zbývá probádat jen sklep. Tam se dostanu po dřevěných schodech. Bohudík jsou bytelnější, než vypadají. Sakra, tady dole je větší tma než v tom nejzapadlejším koutě nejtemnější kobky. Inu, rozsvítím si. U severozápadní stěny jsou skříně a krabice, myslím, že nenajdu odvahu, abych je prohledal. Na jihovýchodní straně místnosti klape jakýsi stroj, zřejmě na tisk novin, pokroková technologie, to se musí Zemskému Trubači uznat. Dál na jihovýchodní straně je stůl s nějakými spisy, tady ve sklepě vypadají tak tajemně!

K čertu, zase tma… vidím jen plápolající lucernu a dvě židle. Půjdu k nim blíž. Jedna je schovaná pod plátnem a hele! Na té druhé něco je… proboha vždyť to je lidská kostra!!! Bůhví, jestli to je redaktor, kterého si čtenáři neoblíbili, nebo jestli tu někoho zapomněli po interview, každopádně radši běžím napsat nějaký článek, než budu usazen vedle toho nebožtíka. Kdoví jestli to není novinář co nedodržel uzávěrku…

první den v ZT


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Ulairo Rodriguez | Počet komentářů: 61 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Ulairo Rodriguez )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist