Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Nuda na Kelevaru - obrazem
Vydáno dne 01. 04. 2013 (1599 přečtení)

Je mi jasné, že mnoho "čtenářů" má na novinách nejraději obrázky. Rozhodl jsem se tedy zašmátrat v archivu a poskytnout jim místo mého klasického proudu textu obrazový materiál. Snad vás alespoň některé pobaví.
Jistě to většina z vás zná. Čekáte na spawn mustanga. Vedle vás stojí BloodyJoe, Che Guevara, Spath... Poslední dobou se ale "čekačka" začala dít i na trhu. Lamy tu čekají na spawn jablek.
lamy cekaji na jablka

Abny měl problém se svým ptákem. Byly jsme spolu v jeho privátních stájích a on se mu nechtěl postavit. Jelikož jsem péčí o svého vlastního ptáka proslulý, tak jsem Abnymu pomohl a pták už teď funguje jak má. Abny byl s mojí asistencí natolik spokojený, že mě královsky odměnil.
Abnyho_ptak

Tento obrázek dokumentuje snahu BloodyJoea o očernění Spatha. Na tohoto slušného hráče byla ušita bouda. Měl být obviněný z korupce. Krabice od vína se sedmi miliony se však před příchodem korupční jednotky RT někam ztratila. BloodyJoe dodnes zuří a Spath ve svých domnělých zločinech pokračuje dál.
Spath_stanek

Kdysi tu byl prý nějaký hráč Kartmen a podle obrázku se dá vyčíst, že to byl asi blb. Foto poskytla Roxanne ještě před započetím své kariéry GM. Na obrázku Walmar IV.
kartmen_je_blb

Básnické střevo Laura na trhu. Mikuláš před třemi lety.
mikulas

Northen na poušti.
mobilni_kos

Název obrázku "Nuda na Korgarovi" napovídá mnohé. Na obrázku údajně Peco, Pickwick a ještě někdo třetí.
nuda_na_Korgarovi


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Khaalid | Počet komentářů: 148 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist