Zemský Trubač
  Dnešní datum: 27. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Pil jsem s Lukassem v hospodě
Vydáno dne 01. 03. 2013 (1675 přečtení)

V tomto článku vás čeká mírně netradiční konverzace s Lukassem, která se odehrála jeden večer ve všem známé krčmě na trhu. Lukasso spíše pil než povídal, proto nemusí být informační hodnota článku tak vysoká, jak by mnozí mohli očekávat. Ale pokec to byl pěkný.
Khaalid: Ahoj Lukasso, tak jsme se konečně sešli. Ta reálná hospoda nevyšla, tak jsme si aspoň sedli v té virtuální. Proč mě nepřekvapuje, že sis vybral zrovna tuhle. Myslím, že nemá smysl aby ses tu pro čtenáře představoval, budeme předpokládat, že tě každý zná a rovnou se vrhneme na věc. Poslední dobou mám pocit, že o Orderu není moc slyšet. Je mi jasné, že plno věcí si chcete nechat pro sebe, ale nechceš čtenářům v několika větách popsat, čím Order posledních pár týdnů žije, co je v této frakci nového?

Chlastani_s_Lukassem

Lukasso: Rád Tě vidím. Kdybych to měl říci, co nejjednodušeji, tak Order se teď hledá. V poslední době se uvnitř frakce hodně diskutuje o všem možném. S novými adepty přišly nové myšlenky a nápady. Navrhují se různé turnaje, akce, vybíjení jeskyní. Snad se vše dotáhne do úspěšného konce. Jsem rád, že jsi mě pozval. Máš něco konkrétnějšího na srdci, co by tě zajímalo?

Chlastani_s_Lukassem2

Khaalid: Já toho mám na srdci... Ale prvně tě pozvu na trochu tohodle likéru (otáčí se na hospodskou). Mařenko, poprosím tě o dvě sklenky Templářské režné, díky. Kde jsem to skončil. Jo, vidíš, hledali jsme Order. Vím, že je tohle dost ošemetné téma, ale myslím, že je v zájmu všech, aby byl Order zase tou silnou a respektovanou frakcí, která pravidelně zasahuje do herního děje. Když už jsi to načal, můžeš se pro čtenáře trochu rozepsat o nových adeptech Orderu?

Lukasso: V současné době jsou čtyři. Jakožto rektorovi mi dělají celkem radost. Arrachnid je velmi pilný a aktivní. Sandman a Pflastertreter přispívají již zmiňovanými nápady a zdá se, že je úspěšně realizují. Tenya je horká hlava, občas zbrklá, ale na druhou stranu i živá, a to taky není na škodu.

Khaalid: Na Arrachnida si vzpomínám, zanechal stopu u Templářů. Doufám, že se mu u vás bude dařit. U minulé otázky jsem říkal, že Order je poslední dobou všeobecně ošemetné téma. Vím, že se na toto téma nerad bavíš, ale dovol ještě poslední trochu nepříjemnou otázku, a tou je kauza Spath. Napsalo se o něm v poslední době hodně a já respektuji, že je to vnitřní záležitost Orderu. Přesto, jako začínající žurnalista bych nesplnil novinářskou povinnost, kdybych se na něj nezeptal. Spath je téma, které polarizuje Kelevarskou společnost a ty sám jsi se několikrát vyjádřil ve smyslu, že by si všichni měli prvně zamést před vlastním prahem. Především Chaos, pokud tě budu citovat. Přesto, v posledních týdnech a měsících s tímto hráčem měl problém i nejeden neutrál (jmenujme BloodyJoea). Je tu něco, co by jsi k tomuto tématu mohl čtenářům říct? Nechci po tobě, aby jsi popisoval vnitřní fungování Orderu atd., ale svůj vlastní názor a nějaké informace by jsi poskytnout mohl.

Lukasso: Podle mě je to přespříliš zveličené. Milionkrát jsme slyšeli o tom, jak Spath zabil mustanga neutrálovi. Ale kolikrát jsi slyšel konec příběhu o tom, jak se mu omluvil a dal mu nového mustanga? Je to horká hlava a rozhodně ho neobhajuji. Udělal pár bot. Nicméně potrestán byl vždy, ať už peněžně nebo skutkově. V Řádu svou funkci vykonává svědomitě a je pravda, že mu bylo rázně domluveno a už by neměl dělat ostudu.

Khaalid: Dobrá, pojďme na chvíli od Orderu pryč. Docela by mě zajímalo, jak se díváš na již delší dobu fungující rozdělení PvP / Non-PvP zón. Myslíš si, že to byl šťastný krok? A jaké máš zatím zkušenosti ze hry na toto navazující?

Lukasso: Určitě to byl šťastný krok. Sice se to ladilo, jak jsme již zvyklí, za pochodu, ale myslím, že to tu mělo být už dávno.

Khaalid: Hodně často se poslední dobou také řeší spojenectví guild. Sám se v tom moc nevyznám. Pokud se vrátíme k Orderu, mohl by jsi čtenářům přiblížit rozhodovací proces Orderu co se týče akcí, dungů, bojů atd. S kým se občas spojíte, máte na to určená nějaká pravidla? Řešíte to až vždy za pochodu?

Lukasso: To záleží na situaci. Nedávno jsme se dohodli s Chaosem na určitých pravidlech za určitých předpokladů. V praxi jsem ještě neměl možnost to vidět. Jinak se to liší případ od případu. Nikdy se nebráníme spolupráci s neutrálními občany v boji proti našim nepřátelům nebo na akcích. Naopak s Chaosem já osobně mám špatné zkušenosti. Nedrží slovo, poruší dohodu, rozjedou záda - proto se také často stalo, že jsme je "popravili" než jsme pokračovali v boji s jiným soupeřem.

Khaalid: Hmm, no škoda že tu s námi v hospodě nesedí nějaký jejich zástupce, jistě by nám k tomu také něco řekl. Nic není černobílé, co si budeme nalhávat. Dál bych se chtěl zeptat na město Trinsic. Něco nového za poslední měsíce? Důvod, proč toto slavné město navštívit? Co vaše tržnice, pořád skomírá?

Lukasso: Žádná škoda, není třeba si zbytečně kazit chuť piva. Naopak v Trinsicu to teď žije. Proběhla tu zkouška z Kodexu, chystají se tu dvě hráčské akce v nejbližší době. Žádostí na townstone přibývá se zhoršujícím se chováním Chaosu.

Khaalid: Ty si nedáš pokoj. Pojďme na chvíli k Templářům. Guildě, jejíž hrdým členem jsem prakticky od začátku mého nedlouhého hraní na Kelevaru. Jak by jsi popsal vztah Orderu k nám a liší se případně od tvého osobního názoru? Jaké Templáře znáš, jaké nejčastěji potkáváš, jak se vůbec díváš na naší guildu.

Lukasso: Templáře mám v podvědomí jako spolek slušných lidí. Určitě si jich vážím a náš vztah k nim je kladný. Tak jako všem poctivým lidem Kelevaru nabízí Řád Templářům ochranu a pomoc. Ze všech Templářů mě jako první napadl Saty.

Khaalid: No, už tady do sebe házím třetí kořalku a je na čase dát si šlofíka ve srubu v Lost Temple. Ještě než ti poděkuji za rozhovor, je tu něco co by jsi chtěl čtenářům říct na závěr?

Lukasso: Čtenářům bych popřál hodně štěstí, ať dosáhnou toho, po čem touží. A posílám pusu Magratě.

Chlastani_s_Lukassem3[Akt. známka: 2,20 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Khaalid | Počet komentářů: 324 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1312 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1277 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7849

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist