Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Turnaj guild 2012 - finále
Vydáno dne 01. 02. 2013 (1658 přečtení)

Všechna klání jsou odehrána a z Turnaje guild vzešla jedna vítězná guilda.
Jako každý rok, tak i v roce 2012 se uskutečnil prestižní Turnaj guild, kde chce každá guilda ukázat svoji sílu a všestrannost. Celkem se do turnaje zapojilo 7 guild. Guildy letos neměly na růžích ustláno, jelikož se hrálo systémem každý s každým, měly před sebou hodně turnajů, které musely zvládnout. Do finále nakonec postoupili první dvě guildy s nejvyšším dosaženým skóre.
Celé základní kolo bylo velmi napínavé a do poslední chvíle nebylo jisté, kdo do finále postoupí. Se značnou suverenitou do turnaje vstoupila guilda UniTy, která drtila své soupeře s velkým bodovým náskokem a brzy si tak zajistila účast ve finále. Naopak velký boj se strhl o druhé postupové místo, o které se ucházeli hned 3 uchazeči. Nakonec do finále postoupili loňští finalisté -canibAls-.

Výsledky základních kol:


tg_tabulkaVelké finále.
Finále turnaje se díky svátkům a tím spojených povinností přesunulo až na leden. Nicméně v lednu se na nic nečekalo a šlo se tvrdě na věc. Na jedné straně guilda UniTy, která stihla dodělat 4. level guild a v celém dosavadním průběhu turnaje vystupovala velmi suverénně. Na straně druhé guilda vrahů z -canibAls-, kteří po loňském ročníku pociťovali mírnou frustraci. Atmosféra hodná pro finále tak prestižního turnaje, jako je Turnaj guild.

Průběh.
Celé kolbiště bylo připraveno na finále a vše mohlo začít. Závěrečné klání začalo klasicky lukostřelbou. Členové obou guild byli oděni do špičkových výbav, aby podali co nejlepší střelecký výkon. Guilda UniTy nejspíš neunesla tíhu situace a na lukostřelbě podala špatný výkon. Možná to bylo způsobené tím, že jim chyběla jejich velká morální podpora Mariane. CanibAls se nenechali ničím rozhodit a podali perfektní výkon.
Stav po první disciplíně byl tedy 8:2 pro canibAls. Nic nebylo rozhodnuto a turnaj pokračoval dál, a to směrem k arénám. Jako opaření do soubojů vstoupili canibAlové, kde prohráli oba souboje s výsledkem 2:4. Tím dali šanci UniTy na to, aby se na ně dotáhli a opět se vrátili do turnaje. Po druhé disciplíně byl na počítadle průběžný stav 12:10. Vše tedy vypovídalo o tom, že to bude velmi napínavé od začátku do konce. V pořadí třetí disciplínou byla kavalerie, kde canibAlové opět navýšili svůj náskok a průběžné skóre už napovídalo, kdo v tomhle turnaji bude mít navrch. Po třetí disciplíně tedy 18:12.
Veškeré dění se přesunulo k aréně na magii. Magie je nevyzpytatelná disciplína, která vám může vyhrát celý turnaj a nebo ukončit všechny vaše naděje na výhru. UniTy byli pod velkým tlakem a museli čelit vrahům z canibAls, pro které je magie každodenním chlebem. Avšak i na straně UniTy stáli zkušení mágové, kteří nechtěli dát nikomu nic zadarmo. V prvním souboji proti sobě stanuli tváří v tvář Hollywood se Stokarem proti Capisovi s Gladiem. V druhém souboji se utkali Swift s Ellen proti Martinkovi s Aryou. A zde začalo to pravé drama, které ke guildovním soubojům patří. CanibAls vybojovali velmi cenné body a už to vypadalo, že známe vítěze Turnaje guild 2012. Průběžný stav byl 26:12 a vše se zdálo být rozhodnuté.
Nicméně pořadatel turnaje si pro účastníky připravil mimořádnou disciplinu, která UniTy dávala ještě teoretickou šanci na vítězství. Dostihy mohli vše rozhodnout a na box už nemuselo dojít. CanibAlům stačilo získat pouhé tři body a mohli začít slavit svůj triumf. Jenže netušili, že dostihy zamíchají celým děním a dokonce se do role favorita opět dostane guilda UniTy. Průběžný stav před poslední disciplínou 27:21. Box je silnou stránkou UniŤáků, protože jsou tam tvrdí chlapi, kteří se nebojí jít pro ránu daleko. Vše navíc podpořené nedávno získaným 4. levelem guild jim hrálo náramně do karet. CanibAlové vzdorovali statečně, ale v pěstním souboji nemohli na UniŤáky najít recept. Tomu říkám finále jak se patří!
Dostali jsme se do závěrečné části turnaje, kdy poslední souboj v ringu rozhodne o vítězi. CanibAls zpytovali svědomí, že si své vítězství opět nechali proplout mezi prsty a své naděje vkládali do jednoho z nejstarších členů a spoluzakladatele jejich guildy. Nebyl to nikdo jiný než Fresh. UniTy vyslali do ringu Hollywooda. Show tedy mohla začít! Oba boxeři chtěli vítězství strhnout na svoji stranu, aby se stali hrdinou večera. Obě guildy povzbuzovali své boxery k tvrdým úderům, protože tady šlo o vše. Z hlediště se začaly ozývat pokřiky "Noxukau", "Eye of the tiger" nebo "Neznáš bolest". Celý tento souboj vygradoval "knockoutovaním" Hollywoda, který padl na zem. A bylo rozhodnuto.
CanibAlové se tak po nervy drásajícím finále stali vítězi Turnaje guild 2012 a do Avalonu si odnesli sochu vítězů. Celkové skóre 29:27. Nezbývá než dodat, sláva vítězům a čest poraženým, příští rok se budeme těšit na další ročník Turnaje guild.

Ve zkratce:
Lukostřelba: 8:2
Souboje: 4:8
Kavalerie: 6:2
Magie: 8:0
Dostihy: 1:9
Box: 2:6
Celkem: 29:27 pro guildu -canibAls-.

tgfinale1

tgfinale2

tgfinale3

tgfinale4

tgfinale5

tgfinale6

tgfinale6[Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Anduriel | Počet komentářů: 84 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist