Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Bitva o Ocllo
Vydáno dne 01. 02. 2013 (1658 přečtení)

Uskutečnila se velká bitva o město Ocllo. Pro někoho skončila nečekaně, pro jiného to bylo jasné od začátku. Nyní se můžete dočíst, jak to vidí samotní účastníci bitvy.
Redaktor: Zajímalo by mě jak jste se na připravovali bitvu o Ocllo?
Abny: No, příprava. Hlavně jsme odpočívali a připravovali se na boj. Samozřejmě si každý připraví nějaké bedničky aby jsme byli rychle zpátky a neztráceli čas.

Redaktor: Počítám, že jste se snažili jakýmkoli způsobem získat na svou stranu bojovníky z řad neutrálů. Jak byste se v tomto úsilí zhodnotili?
Abny: V minulosti se na naši stranu přidalo velké množství neutrálních občanů. Je pravdou, že tentokrát jsme to asi podcenili. Nepočítali jsme, že se přidá takové množství neutrálních občanů na stranu PK, tedy cechu canibAls. Poučení pro příště.

Redaktor: Čím si vysvětlujete tuto situaci? Mám tím na mysli, že se neutrálové připojili radši k vrahům než k vám?
Abny: Řekl bych, že se nechali přesvědčit slíbenou finanční odměnou. Velkou část podporovatelů cechu canibAls tvořili sympatizanti Řádu, kteří již několikátou bitvu po sobě neprojevili téměř žádný zájem účastnit se. Ba naopak sami členové Řádu, včetně jeho vedení, útočili bok po boku skupiny vedené Capisem.

Redaktor: Jste zklamaní z výsledku bitvy? Soudě tedy podle toho, že jste to byli právě vy kdo bitvu vyhlásil, přesto jste ale město nezískali.
Abny: Nějaké zklamání se asi objevilo, na druhou stranu možná je dobře, že jsme bitvu prohráli. Mít pod kontrolou všechna města by byla sice věc pěkná, nicméně by to dost limitovalo pořádání bitev v budoucnu. Navíc se tu objevila nová skupina schopná sdružit hráče a v budoucnu budou bitvy třeba i vyrovnanější. I Řád se tváří, že se pomalu ale jistě zvedá, navíc má dostatek podporovatelů, třeba to příště budou právě oni, kteří vyhrají bitvu o město.

Redaktor: Kdyby jsi měl vypíchnout nějakého bojovníka z řad nepřátel, kdo by to byl?
Abny: To se těžko posuzuje. Nepřátel bylo tolik, že nebyl čas sledovat kdo je kdo. Takže tady se zdržím odpovědi.

Redaktor: Co vám bitva dala?
Abny: Především jsme se poučili, že nelze s pár stejnými slovy vždy vyhrát onen "boj" o neutrály.

Redaktor: Co vám bitva vzala?
Abny: Vzala nám určitě investované body, ale z toho si velkou hlavu neděláme. Prozatím je náš příjem docela velký.

Redaktor: Jaké poučení si berete do dalších bojů?
Abny: Věřím, že na tuto otázku jsem již odpověděl v předchozích odpovědích.

Redaktor: No a poslední otázka je, co si myslíš o účasti nebo spíš neúčasti Řádu v bitvě?
Abny: Jak jsem již říkal, byla to již několikátá bitva v řadě, kdy Řád jakékoli aktivity a snahy k získání neutrálů na svou stranu doslova vypustil. Jestli si myslí, že bitvu vyhrají sami, a že neutrální občany nepotřebují, nevím. Zatím to tak ale nevypadá.


Dalším koho jsem ze zeptal na tyto otázky byl Capis z canibalů.

Redaktor: Zajímalo by mě jak jste se na připravovali bitvu o Ocllo?
Capis: K bitvě jsme přistupovali zodpovědně. Hlavně jsme nepodcenili účast neutrálů, a tak jsme se rozhodli přijít se zajímavou nabídkou, které většina hráčů neodolá. Měli jsme za cíl vybudovat kvalitní a početnou armádu, a to se nám také povedlo.

Redaktor: Jsem rád, že jsi zmínil neutrály, kdo vše vás v bitvě podpořil?
Capis: Nerad bych tu zmiňoval všechny, přeci jenom v bitvě bojovali za PK skupinu a nechtěl bych jim přidělávat případné potíže s tím, že nás podpořili. Většinou nás ale podpořili neutrálové, kteří nesouhlasí s chováním a nadvládou Chaosu a chtěli tak ukázat svůj postoj vůči této frakci. Nicméně můžu zmínit pár úhlavních nepřátel Chaosu jako jsou Hollywood, Stokar, Alcatraz a další.
Redaktor: Dá se to nějak sumarizovat? Třeba na guildy?
Capis: Sumarizovat se to určitě nedá. Našli by se zde členové různých guild od Adventures po UniTy, bylo to opravdu široké spektrum hráčů, kteří nás podpořili.

Redaktor: Jste spokojeni s výsledkem bitvy?
Capis: Bitva dopadla podle našich očekávání. Měli jsme za cíl získat město, a to se nám podařilo. Navíc jsme nasbírali hodně bodů a dalo by se říct, že jsme tím srovnali krok s ostatními skupinami vyjma Chaosu.

Redaktor: Kdyby jsi měl vypíchnout nějakého bojovníka z řad nepřátel kdo by to byl?
Capis: Jsou tu dva, které bych rád vypíchnul. Určitě neporazitelný „robokop“ Dionysios z Halikarnasu, na kterého byla potřeba celá armáda, aby ho složila k zemi. A jako druhý Paladin Anduriel, který jako jediný Paladin chodil opětovně do přesil a snažil se zachovat čest Paladinů v bitvě.
Redaktor: Co vám bitva dala?
Capis: Bitva nám dala město a tím jsme ukázali, že i obyčejná herní skupina se může zapojit do děje a něco dokázat. Jako hlavní bych však označil to, že jsme získali spojence do dalších bitev, kteří budou nepostradatelní.

Redaktor: Co vám bitva vzala?
Capis: Jelikož jsme nabízeli žold a základní vybavení pro naše spojence. Tak nám bitva vzala nějaké spotřební zboží a něco přes milion a půl peněz. Nicméně nám to stálo za to.

Redaktor: Jaké poučení z bitvy si berete do dalších bojů?
Capis: Já si z této bitvy odnáším dobrý pocit, protože jsme dokázali sjednotit a organizovat svoji armádu. Za to bych samozřejmě rád poděkoval Arye, která byla hlavní mluvčí naší guildy a všemu dala jakousi reprezentativní formu a řád.

Redaktor: No a poslední otázka je, co si myslíš o účasti nebo spíš neúčasti Řádu v bitvě?
Capis: Tak účast Orderů na posledních bitvách je pořád stejná, a to téměř nulová. To je velká škoda, protože každý by se chtěl dočkat bitvy, kde proti sobě bude stát 5 skupin a nic nebude dopředu rozhodnuté. Order se musí vzchopit, aby se mohl opět plnohodnotně vrátit do děje a nebyla tu jen jedna plně funkční frakce, a to Chaos.

Dalším kdo odpovídal na otázky byl Ansidor z Dienu, který reprezentuje Temný Kult.

Redaktor: Jak jste se připravovali na bitvu?
Ansidor z Dienu: V podstatě nijak. Jen jsme si obarvily róby a sehnali si black mustangy. Neměli jsme nic předpřipraveného.

Redaktor: Pociťujete teď nějaké změny, když jste ztratili město?
Ansidor z Dienu: Já osobně naprosto žádné. Nikdy jsem toto město nevyužíval, ale z hlediska politické moci mělo jistě toto město svůj význam.

Redaktor: Sešli se na bitvu nějací podporovatelé Temného Kultu? Případně kdo to byl?
Ansidor z Dienu: Ne. Byli jsme samostatná skupina, pouze členi Temného Kultu.

Redaktor: Byli jste spokojení s výsledkem bitvy?
Ansidor z Dienu: Náš cíl byl hlavně aby město nezískal Chaos, takže ano dá se říci, že hlavní cíl vyšel.

Redaktor: Kdyby jsi měl vypíchnout nějakého bojovníka z řad nepřátel kdo by to byl?
Ansidor z Dienu: Nemůžu posoudit celkově v bitvě bylo tolik lidí, že jsem opravdu nedokázal zjišťovat kdo z nich byl nejlepší :-)

Redaktor: Co si myslíš o účasti nebo spíš neúčasti v bitvě frakce Order?
Ansidor z Dienu: Je to škoda i v malém počtu se dá udělat minimálně zmatek a bitva by se stala zase o něco zajímavější.

Redaktor: To by bylo teda vše k otázkám o bitvě. Teď bych se rád zaměřil na tvůj stream bitvy. Kdo a nebo co ti přineslo nápad streamu?
Ansidor z Dienu: Streamuju své zápasy hry Starcraft 2, takže mě prostě napadlo, že bych mohl přiblížit bitvu i lidem co se nemohli zúčastnit.

Redaktor: Překvapili tě reakce na tvůj stream?
Ansidor z Dienu: Ani ne. Spousta lidí to jistě ocenila a Fuzzy si stěžuje na vše, takže s tím se dalo počítat.


Poslední, kdo odpovídal na otázky byl Paladin Kolas.

Redaktor: Zajímalo by mě jak jste se na připravovali bitvu o Ocllo jako Paladinové?
Kolas: No, zajímavá otázka. Já nijak speciálně, připravil jsem si nějaké náboje, lahvičky a svitky. Kontaktoval adepta Cristina a vyrazili jsme. Nějaká speciální taktika nás nenapadla. Řekl bych, že už dopředu bylo jasné, že naše malá skupinka Paladinů bude dostávat ze všech stran. Takže náběh do bitvy vypadal tak, že se nám podařilo zaměřit červeného, ale do zadnice nás kousal modrý medvěd, který šel za canibAls. Takže když do shrnu, tak jsme šli vlastně v 5 lidech proti Temnému Kultu a canibAls, čili proti cca 40 lidi.

Redaktor: Jak bys zhodnotil výsledek bitvy?
Kolas: No, náš cíl v bitvách je jasný. Zabránit Temnému Kultu, aby získal město. Já osobně, jsem čekal tento výsledek, přeci jen bylo vidět, že canibAls umí oslovit a jejich nabídka byla pro mnoho hráčů ta nejlepší. A když jsem viděl, kolik lidí se hrne na jejich stranu, průběh bitvy už jsem předpokládal několik dni dopředu. *směje se*

Redaktor: Kdyby jsi měl vypíchnout nějakého bojovníka z řad nepřátel, kdo by to byl?
Kolas: Jedno jméno mě hned tak nenapadne. Je jich víc. Určitě by to měl být Capis a Arya, vedli skupinky canibAls a jejich příprava byla dle mého názoru excelentní.

Redaktor: Co vám bitva dala?
Kolas: Mě určitě zkušenosti a rozcvičila mi pěkně prsty. *usmál se*

Redaktor: Co vám bitva vzala?
Kolas: Já snad ani nevím. Já se bavil, i když jsem umíral. Tak musím odpovědět, že mi vzala jen fame a věci.

Redaktor: Jaké poučení z bitvy si berete do dalších bojů?
Kolas: Nepodcenit samotné přípravy, lépe se zorganizovat a umět oslovit lid.

Redaktor: No a poslední otázka je, co si myslíš o účasti nebo spíš neúčasti Řádu v bitvě?
Kolas: No upřímně, i když jsem tam běhal vždy pár vteřin, než jsem položil své tělo na zem, tak jsem je snad ani nezaznamenal, že tam byli. Byli tam vůbec?
Redaktor: Svou samostatnou skupinu neměli.


Tímto chci poděkovat všem, kteří si našli čas na Zemský Trubač a odpověděli na mé otázky.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Anduriel | Počet komentářů: 309 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist