Zemský Trubač
  Dnešní datum: 06. 12. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

téma * Úvodník 225. čísla Zemského Trubače
Vydáno dne 01. 01. 2014 (954 přečtení)

Úvodník tradičního Kelevarského plátku pro měsíc Prosinec.
trubac

Vážení čtenáři našeho kelevarského Trubače,

prosinec je za námi, ohňostroje se rozzářily nad všemi městy a před námi je Nový rok. Hned v úvodu tu mám skvělou zprávu, která bude snad potěšením i pro Vás - Khaalid je zpět! Ano, čtete správně, náš oblíbený redaktor se vrátil a hned nám přispěl jedním krásným článkem (krásný je proto, že je taky o mně!). Neváhala bych, být Vámi, ani na vteřinu a se zbytkem šampaňského v lahvi, dokud jste ještě v dobrém rozmaru, otevřela článek "Guilda Ahoj Koťátko se představuje".
Conquistador pro Vás vyzpovídal Cristin Belafort - je to rozhovor k odchodu Cristin z Kelevaru, možnvá si při něm i popláčete, rozhodně je to ale stylovější rozloučení než jen "loučící auditko" v Obecné diskusi. Nu, posuďte sami.
V článku "Základní pravidla serverů" se dozvíte, jaká pikantní pravidla musejí hráči jinde dodržovat. Možná dokonce zjistíte, že je Kelevar opravdu krásné místo.
Dále s Conquistadorem zabrousíte do podzemních chodeb. V článku "Dungeony včerejška" si můžete připomenout, jak to tu vypadalo před časem a zda se něco změnilo. Článek může být zároveň jakýmsi návodem do některých částí nebezpečných Kelevarských jaskyní.

Rozhodně také nezapomeňte můj článek, který jsem nazvala "Chaos vs Order - netradičně 5 vs 5". Ptáte se co to jako má být? Ptáte se správně! Tento exkluzivní článek nemá s PvP paradoxně nic společného, zajímá se pouze o pitomost jmen frakčních hráčů. Dozvíte se i to, co jste vůbec vědět nechtěli.
Za celou redakci bych vám chtěla popřát, aby byl rok 2014 krásnější než rok předchozí, abychom Vám naší činností dodávali každý měsíc alespoň kousek radosti, potěšení a abyste to s námi vydrželi alespoň dalších 225 čísel.


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: mariane | Počet komentářů: 3856 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1748 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1330 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1223 hl.)
 
Je mi to jedno (1206 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1149 hl.)
 
Nečtu to tu (1296 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7952

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist