Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Tajemství elfů - Elhemilova hrobka
Vydáno dne 01. 01. 2013 (2116 přečtení)

Když se Rangawath vrátil se zprávami o pohybu elfských rebelů ke knížeti Elemilovi, zarmoutilo ho to. „Aceana a Lamorik nejsou v bezpečí, okamžitě nechte rozhlásit, že se hledají dobrovolníci, kteří by zpět dobyli Vodní palác.“
Netrvalo dlouho a kolem paláce začala zuřivá bitva tří stran. První představovali elfové bránící své pozice, druhou stranu reprezentovali vrahové, lapkové a přisluhovači Lorda Sciona, toužící po bohatství a na poslední ze tří stran stály spojené síly frakce Chaos, paladinů a občanů, jímž nebyl osud měst Aceana a Lamorik lhostejný.

11

Z počátku se dařilo elfy zatlačit do samotného paláce a vrahy rozehnat. Postupně ale začala strana vrahů dominovat, až dokud neovládla bojiště před i uvnitř paláce. Podařilo se jim dokonce zneškodnit i velitele tamní stráže, díky čemuž se dostali k tajným informacím o skryté hrobce Elhemila.

12

Jejich převaha byla tak velká, že si mohli dovolit kontrolovat okolí paláce a zároveň tuto hrobku hledat. Jejich taktika se jim ale nakonec stala osudná. Zatímco většina vrahů ženoucích se za bohatstvím a vzácnými artefakty bojovala v útrobách hrobky, jeden z nich hlídkoval venku. Bohužel nehlídkoval u paláce, ale u vchodu do oné hrobky. Šťastnou náhodou byl tento padavan objeven. Ihned byl zneškodněn. Jeho kumpáni, vystupující z hrobky byli nemilosrdně masakrováni, jeden po druhém. Nutno podotknout, že jim daly zabrat příšery a elfové bránící Elhemilovu hrobku.

13

Když se skupina vedená frakcí chaos konečně probojovala do hrobky, čekalo na ně několik hádanek. Byli v elfské hrobce, tedy všechny nápisy byly psány elfsky. Dlouho dumali nad hádankami. Když se jim konečně podařilo jednu z nich rozluštit, do zad jim znovu vpadli připravení vrahové. Ve předu nebezpeční kostějové, v zadu vrahové. Nebylo možné pohnout se vpřed ani ustoupit. Boj byl nelítostný, ztráty rostly na obou stranách. Po několika střetnutích se vrahům podařilo získat odměnu ze skryté truhly. Následně vyklidili pozice.

Malá skupinka zůstala v hrobce a vydala se druhou cestou. Další hádanka, další čas strávený nad jejím luštěním a za dveřmi bylo slyšet chrastění… Že by další kostějové?!

14

Když se konečně podařilo dveře otevřít a proplížit se kolem kostějů, čekala na dva dobrodruhy odměna. Elhemilovo brnění a jakýsi krystal. Oba si jej vzali do rukou, oběma projel mráz po zádech a jakási záhadná síla je začala oslabovat, mysl se začala zatemňovat. „Co teď? Jak odtud? Dveře jsou zavřené…“ Bohužel, možná bohudík, kdo ví, se za dveřmi objevili opět vrahové. Chtěli dovnitř, Abny a Fronzen chtěli ven v domnění, že Rangawath bude vědět víc. Nakonec se jim podařilo nějak kolem vrahů proklouznout.

15

Když dorazili k Rangawathovi, opravdu se dozvěděli něco nového. Krystal byl proklet a každý, kdo se jej dotkl, byl touto kletbou postihnut. Zároveň jim Rangawath řekl, že by Tangar mohl vědět jak se kletby zbavit. Sídlil prý někde na Ilshenaru. Bylo již pozdě v noci, kde hledat pomoc. Ač jim to bylo proti srsti, domluvili se s vrahy. Výměnou za pomoc při zrušení kletby dostanou poklady, na které při pátrání narazí. Bůh ví co by se stalo, kdyby se pod vlivem kletby dostali k Lordu Blackthornovi či samotnému králi. Volili menší zlo…

Společnými silami se jim tedy podařilo najít Tangara uprostřed Ilshenarského lesa. Ten jim sdělil, že je ochoten zbavit oba dva členy frakce Chaos kletby, ovšem výměnou za jedové zuby mocné Andariel a pár dalších přísad.

18

Vchod do příbytku Andariel se skrýval v jeskyni Flambuse, pána ohně. Ani Anduriel neponechávala nic náhodě a cestu k ní střežilo mnoho elementálů tvořených z kyseliny či jedovatých výparů. Stráž tvořili také dva mocní mágové. Když se dobrodruhům podařilo překonat veškeré nástrahy jejího doupěte a postavit se Andariel, nezbývalo nic víc, než ji zabít a vyrvat jí její zuby. Díky výborné taktice to netrvalo ani moc dlouho. Andariel padla mrtva k zemi. V jejím doupěti byla nalezena skrytá truhla s poklady, jež připadly vrahům.

17


16

Všichni se společně vrátili k Tangarovi. Ten dle dohody zbavil oba členy frakce Chaos kletby. Skupina se rozešla s tím, že se příště utkají na bojišti jako nepřátelé. Obě její části byly spokojeny.

Tak skončilo pátrání po Elhemilově hrobce. Budiž mu země lehká a nechť již nikdy nerušen odpočívá v pokoji…[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Rastafarian | Počet komentářů: 467 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist