Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Vánočník Jarmark řádu Templářských rytířů
Vydáno dne 01. 01. 2013 (1509 přečtení)

Těsně před vánoci guilda Templářů uspořádala ve městě The Lost Temple jarmark. Bylo možno nakoupit dárky na vánoce, posedět u škopku svařáku a mnoho jiného.
Vánoce se přiblížily a v guildě Templářských rytířů se začínaly ozývat hlasy, že by bylo vhodné obnovit zapomenutou tradici vánočních jarmarků. Všichni jsme se shodli, že je to výborný nápad a začali jednat. Byl obstarán ten nejkrásněší strom ze všech a přivezen do středu města.

strom

Město přes noc prošlo velkými stavebními úpravami. Na náměstí vyrostly stánky a za zdejší bankou byl vztyčen krásný betlém.

jarmark2


Vánoční atmosféra dýchala z každého koutku města. Vše bylo připraveno. Jarmark mohl začít. Lidé se začali pomalu scházet a stánků začalo být rušno. U jezírka se prodávaly nejrůznější rybí speciality. Jako rybí hlavy, filety z kapra či ďáblovy steaky.

jarmark10

K mání bylo i cukroví od mistra pekaře Psychopa.

jarmark1

Svařené víno a jiné alkoholické nápoje prodával Nosferraty. Arvandor s Remem se zase střídali u prodeje vánočních krabiček.

jarmark3

Asi největší úspěch měla u kupujících Eurybia, která prodávala pytlíky s náhodnými předměty. Za deset tisíc zlatých jste si mohli vytáhnout věci jako swamp dragon, odpustek na 3 zabití, bank kit, zlaté perly či origami.

jarmark5

Jarmark měl velký úspěch svou návštěvou nás poctilo i božstvo.

jarmark6

No a to už se nám přiblížil konec celého jarmarku. Byl čas na velkolepé ukončení. Na to byl připraven krásný ohňostroj.

jarmark7

Jarmark byl u konce a zbývalo jen sečíst tržby stánkařů. Když nepočítáme hru šťastných deset, tak se utratilo 1170400 zlatých, což je obrovský úspěch.

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Anduriel | Počet komentářů: 71 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist