Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Nový rok ve znamení lamy
Vydáno dne 01. 01. 2013 (1560 přečtení)

Rok se sešel s rokem; ten starý už nám proklouzl mezi prsty, stejně jako většina unikátů a HMD, ale ten nový ještě máme šanci ovlivnit a změnit. Poohlédněme se a poučme se ze svých chyb a úspěchů. A jestli můj kalendář ukazuje správně, tak příští rok je ve znamení lamy, takže šanci má opravdu každý!
Lamy jsou zvířata z čeledi velbloudovití, která se přizpůsobila těžkému životu v horských oblastech. Rody lama zahrnují dva domestikované druhy alpaka a lama a dva divoké druhy vikuňa a guanako. Všechny 4 druhy mají 74 chromozomů, proto se mezi sebou mohou křížit. Mezidruhové křížení se nevyskytuje ve volné přírodě, nicméně na Kelevaru už bylo zaznamenáno.

Lamy

A teď, když už víte, v jakém znamení se ponese další rok, mi nezbývá než popřát šťastný nový rok všem hráčům a spřízněným duším, hodně úspěchů a příjemně strávených okamžiků. Dbejte na kladnou karmu. Neboť, když děláte dobré skutky, dobré věci se vám dějí, když zlobíte, skončíte v RT.

Šťastný nový rok všem spamerům fóra. Vždy mě překvapíte svými bezlimitními vlastnostmi. Minutku ticha za ty odešlé, kteří snad sbírají síly k budoucím flame warům nebo za ty, kteří se uspamovali k smrti.

Šťastný nový rok Chaosu, který svojí semknutostí a odhodláním i aktivitou pomohl jejich nepřátelům ke klidnému odchodu do ústraní. Blahopřeji Fronzeně, že se konečně odhodlala ukázat své pravé já a hrdě nosí dámské šaty šité jí na míru.

Šťastný nový rok pro Order, ať místo hospod opět ovládne bojiště. Minulý rok byl ve znamení lachtana, proto se dařilo chaosu, tak nezoufejte.

Šťastný nový rok Zemskému Trubači, ať se články píšou sami a včas a čtenáři se jich nabaží dosyta.

Šťastný nový rok Temnému Kultu, ať najde nějaké krásné místo v podzemí a ztratí potřebu chodit na povrch.

Šťastný nový rok pro Realizační Tým za mnoho dobře odvedené práce a za jejich pevné nervy. Za příjemné a nepříjemné akce.

Tak a ještě jednou. Všem Kelevarským lamám a dětem především, kecám - pěkným slečnám především - šťastný nový rok!!!!

Lukasso

Lukasso

PS: Šéfredaktor Anduriel nás varoval, kdo napíše články na poslední chvíli, zlaté prasátko neuvidí. Do nového roku se ale nedá vkročit jinak. A poněvadž píšu tento článek na poslední chvíli, moje zlaté prase už někomu nejspíš rozrývá zahrádku.

PF 2013

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Lukasso | Počet komentářů: 75 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist