Zemský Trubač
  Dnešní datum: 06. 12. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

téma * Úvodník 212. čísla
Vydáno dne 01. 12. 2012 (940 přečtení)

Úvodník tradičního Kelevarského plátku pro měsíc Listopad.
trubac

Ženy, víno, zpěv. Hospodský život je plný veselí a přesně z tohoto prostředí Vám přináší článek Lukasso. Neváhejte a čtěte článek "Hospoda, hospoda, hospoda...". Dalším článkem, který si prostě nemůžete nechat ujít je už šesté pokračování Khaalidova osudu. Po několik měsíců nás doprovázelo dobrodružství s názvem "Když redaktoři neví, o čem psát". Jak vypadalo vyvrcholení této série je k nahlédnutí ve stejnojmenném článku od Rastafariána. Vánoce se kvapem blíží. Už to není ani měsíc a sou tady. Takže se náš redaktor Khaalid se zaměřil na toto téma a Kelevaru něco popřál. Co? To naleznete v článku "Khaalid přeje Kelevaru k Vánocům." Po delší době se nám podařilo udělat i pokračování obrázkového článku. Takže komu se nechce číst a přesto chce mít povědomí, co se celý měsíc dělo, ten ať se podívá na "Měsíc Listopad v obrazech". Rovněž jsme se v redakci rozhodli, že je čas poznat nové tváře a proto opět nabízíme Vám všem možnost stát se redaktorem Zemského Trubače. Co Vás jako redaktora čeká se dozvíte v článku "Přidej se k nám i TY". No a jako vždy jsou pro vás připraveny hádanky o hodnotné ceny.


Po menší odmlce se nám v redakci sešli všichni redaktoři takže máte možnost si přečíst mnoho zajímavého. Využijte toho, články jsou opravdu zajímavé. Ještě jednou bych chtěl i upozornit na článek "Přidej se k nám i TY", v redakci rádi uvidíme nové tváře plné elánu.

No a jelikož se nám blíží i ty Vánoce, za celou redakci Vám přeju krásné prožití svátků a příjemné chvíle při čtení článků našich Kelevarských novin


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Anduriel | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1748 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1330 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1223 hl.)
 
Je mi to jedno (1206 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1149 hl.)
 
Nečtu to tu (1296 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7952

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist