Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Khaalid přeje Kelevaru k Vánocům.
Vydáno dne 01. 12. 2012 (1543 přečtení)

Tak je to tady. Aniž bychom si to v redakci pořádně uvědomili, tak toto číslo, které právě čtete, je právě to poslední, které vyjde v tomto roce. Dá se říct, že tak trochu předvánoční. Na shrnutí tohoto roku bude času ještě dost. Navíc se toho ujmou osoby jistě povolanější než já. Proto berte následující řádky jako takové přání směřované Kelevaru jako takovému.
Milý Kelevare,

Známe se teprve několik měsíců. Během těch několika měsíců sis vydobyl pravidelných několik hodin denně v mém životě. Rozhodl jsem se tedy, že ti již s předstihem popřeji k Vánocům. Protože ti píšu již poněkolikáté, tak vím, že patříš ke starší generaci. Nebudu tě tedy tentokrát trápit dlouhým textem a mé přání rozdělím na tématické části. Brýle máš na poličce u krbu, umělý chrup v koupelně u Abnyho. Proenzi na klouby ti sebral Fronzen. Jdeme na to.

Přeji ti…
Pokračující přízeň všech adminů dobré vůle. Ať už je to nesmlouvavý Riam, který svými změnami tolikrát rozproudí nekončící diskuze, nebo Roxanne, která se neúnavně snaží osvěžit hru turnaji, soutěžemi, akcemi, prostě zpestřeními. Nesmíme zapomenout na ty nahoře. Diablonegro, Perseus, Hypnotic a další, kteří možná v každodenním provozu nejsou tolik vidět, ale bez nich bych ten server, na kterém běžíš, začal stávkovat.

Přeji ti…
Posilu do tvého admin týmu. Už ti to jistě psal Riam, ale hodil by se alespoň jeden schopný skriptař. Prosím prosím.

Přeji ti…
Pokračující přízeň všech věrných hráčů, co tě už roky zalidňují. Važ si jich, komunikuj s nimi, neházej jim klacky pod nohy, motivuj je. Každý hráč je jiná kapitola, ale právě oni tvoří to tvrdé jádro, díky kterému to tu pořád žije. Stejně jako nadále, ber prosím v potaz jejich návrhy na vylepšení, jejich zkušenosti z herního světa, celkově jejich moudrost.

Přeji ti…
Pokračující odliv hráčů nepřejícných, škodících a sprostých. Byť to občas může vypadat, že jejich odchodem ztrácíš část sama sebe, opak je pravdou. Občas je potřeba vyčistit ten vzduch, který tu dýcháme. Dýchejme tu Vysočinu, nikoliv Tokio přes roušku.

Přeji ti…
Co nejvíc nových hráčů, kteří budou schopni ocenit vše, co jim můžeš nabídnout, a nebudou na první pohled znechucení tvým zjevem, na kterém je již nějaký ten křížek podepsán. Sám dobře víš, že novou krev velmi potřebuješ a jenom díky ní můžeš přežít. Byla by veliká škoda, kdybychom si na tomto místě nemohli příští rok znovu popřát.

Přeji ti…
Fungující ekonomiku. Ať už ses shlédl v Keynesiánském modelu nebo ne, fungující tržní model je základem každého moderního společenství. Sám dobře víš, že o peníze jde až na prvním místě, a tak prosím pokračuj ve snaze, aby se z peněz nestaly bezcenné papíry. Nikdo si tu nechce za pytel plný peněz kupovat šunkovou pizzu. Ostatně nejsme v Zimbabwe.

Přeji ti…
Větší konkurenci mezi guildami. Sám musíš vidět, že ta nadvláda Chaosu už je trochu nuda. Kluci si to jistě vybojovali ve vší počestnosti, ale oni sami by jistě ocenili nějakého protivníka, který by je po delší době pořádně prověřil. Když už mi vyhovíš s tím skriptařem, zkus taky přiřadit někoho schopného k Řádu. Je v zájmu všech, aby tato skupina patřila zase a znovu k nejsilnějším. Vzhledem k tomu, že je toto čistě soukromý dopis, který jistě nedáš nikomu k nahlédnutí, tak tě zároveň poprosím, abys dal na zadek Spathovi. Bůh ví, že si to klučina zlobivý zaslouží.

Přeji ti…
Pořád stejně aktivní redakci Zemského trubače. Hrdinové, do tohoto plátku píšící, to dělají skoro zadarmo a ty hodiny, které by jistě mohli věnovat svým rodinám, psům, kočkám, škorpionům, mambám, polárním medvědům, drakům, Balronům, Korgarrům, medůzám a přítelkyním, věnují všem obyvatelům země Kelevarské. Zde se sluší připomenout moje vlastní přání, a to sice HMD pod stromeček. Předem díky.

Přeji ti…
Co nejméně fórum spammerů. Jsou to roztomilá zvířátka, dokud se nepřemnoží.

No a nakonec,
Přeji ti, abychom tu spolu fungovali ještě co nejdéle. Dál nám poskytuj zábavu a prostor k setkávání. My se ti za to odvděčíme svou věrností a aktivitou. Jeden bez druhého nemůžeme fungovat, dobře to víš, tak ne, že se zase skoro na týden odmlčíš. To od tebe vážně nebylo hezké.

Hezké Vánoce !


[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Khaalid | Počet komentářů: 68 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist