Zemský Trubač
  Dnešní datum: 03. 10. 2023  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Úvodník 211. čísla
Vydáno dne 01. 11. 2012 (1489 přečtení)

Úvodník tradičního Kelevarského plátku pro měsíc Říjen.
trubac

Nejnavštěvovanější důl v kelevarském království už není tak bezpečný. Co se stalo? To se dozvíte v článku od Rastafariána "V minockém dole již není bezpečno?". Nedávno se na moři ztratila elfská loď s cenným nákladem. Ztroskotala? Nebo jí snad někdo unesl? To vám objasní článek "Tajemství elfů - Ztracená loď" od Anduriela. Jen pár dobrodruhů ví co za stvoření se skrývá pod jménem Kostěj. I vy se to můžete dozvědět z dalšího článku od Anduriela "Přepadení Kostějů". Ani v tomto vydání nechybí rozhovor s členem realizačního týmu. Tentokrát na otázky Rastafariána odpovídal Hypnotic. Přečtěte si tedy rozhovor s ním "Hypnotic o nadcházejícím koncilu". No a rozhodně si nenechte ujít vyvrcholení série Rastafariánových questů " Když redaktoři ZT neví, o čem psát...". A jako v každém čísle nechybí "Hádanky" o finanční odměny.

Jak jste si všimli ve vydání nenajdete žádné články od redaktorů Lukassa a Khaalida. Khaalid se tento měsíc potýkal s nedostatkem času a na Lukassa přišla tvůrčí krize. V dalším vydáním se ale můžeme těšit na další pokračování Khaalidových osudů a další zajímavé články od obou autorů.

Za celou redakci vám přeji příjemné chvíle strávené se Zemským Trubačem.


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Anduriel | Počet komentářů: 123 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1775 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1371 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1248 hl.)
 
Je mi to jedno (1225 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1173 hl.)
 
Nečtu to tu (1318 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8110

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist