Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Přepadení Kostějů
Vydáno dne 01. 11. 2012 (1459 přečtení)

Kostějové přepadli a obsadili důl nedaleko Deceitu. Osvobození dolu nebyla vůbec lehká záležitost.
Hrabu se tak v truhle, kde skladuji oblečení, když tu náhle slyším. "Důl poblíž Deceitu přepadli záhadní nemrtví, přijďte nebohým kopáčům na pomoc."
"Záhadní nemrtví, ty musím vidět." pomyslel jsem si. Kde mám meč? Kam jsem ho jenom odložil? Tady je. Ještě rychlá kontrola jestli mám vše. Regy? Mám. Lahvičky? Mám. Svitky? Mám, jsem připraven. Vyřkl jsem tedy magickou formuli a už jsem byl u vchodu do podzemí známého jako Deceit. Kolem mě se najednou prohnal Remo. V patách mu běžěl obrovský černý kostlivec. Kůň se mi vzpjal na zadní div, že mě neshodil. Vytasil jsem tedy meč a vyjel proti záhadnému Kostěji. Najednou vidím obrovský černý meč mířící přímo na mě. To je můj konec, škubl jsem za uzdu v naději, že se ráně vyhnu. Najednou jsem nevnímal nic jiného než palčivou bolest vycházející z levého ramene. Pronesl jsem léčivá kouzla, abych se z toho dostal a mohl se vrátit do boje. Přímý souboj s Kostějem už radši riskovat nebudu. Kniha bílé magie by mi v souboji proti nemrtvým měla pomoci. Začal jsem tedy pronášet zaklínadla, která ničí všechny nemrtvé. Najednou to začalo jít. Kostěj pod náporem kouzel začal ustupovat. Nepřestával jsem tedy a dál pronášel onu magickou formuli. Kostěj padl mrtev k zemi. Jen z dálky jsem pozoroval jak se na jeho mrtvolu sneslo hejno dobrodruhů s vidinou získání cenného předmětu. Pomocí stejné taktiky jsme skolili veškeré nemrtvé Kostěje a důl byl vysvobozen z jejich nadvlády. Mohl jsem se tedy zase odebrat zpět do svého domu.

kostej[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Anduriel | Počet komentářů: 74 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist