Zemský Trubač
  Dnešní datum: 27. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Hypnotic o nadcházejícím koncilu
Vydáno dne 01. 11. 2012 (1529 přečtení)

Do redakce Zemského Trubače se donesla informace, že se první víkend v měsíci listopadu bude konat sraz Realizačního Teamu, pro všechny známé označení, koncil. Neváhali jsme ani minutu. Exkluzivně pro vás, čtenáře Zemského Trubače, jsme vyzpovídali jednoho z účastníků…
Redaktor: Zdravím Hypnoticu, do redakce Zemského Trubače se doneslo, že se bude nadcházející víkend konat koncil. „Společenská“ událost pro kelevarské VIP opakovaná většinou jednou za půl roku. Když se řekne slovo koncil, co se Ti jako první vybaví?

Hypnotic: Setkání s kolegy z RT a s Diablem, vysvětlení toho co není v rámci konféry rozuměno + debatování, zlepšování, zamítání atd..

Redaktor: Těšíš se na některé členy Realizačního Teamu víc, než na některé jiné a prozradíš nám které?

Hypnotic: Neřekl bych že se na někoho těším více nebo méně. Věřím že jako lidé se sneseme všichni, bohužel holt někdy jsou návrhy které se někumu líbí a někomu ne a holt jsou pak debaty a hádky většího rázu ale vždy se dojde k nějakému společnému kompromisu. Je tedy ale zase pravda že na posledním koncilu nebyl Riam ani Memory tak je rád po dlouhé době uvidím...

Redaktor: Kdo všechno by se měl zúčastnit? Určitě máte seznam kdo kdy může a nemůže.

Hypnotic: Co vím tak účast potvrdili všichni členové, to si vždy dáváme vědět dostatečně dopředu s tím problém nikdy nebyl.

Redaktor: Koncil často bývá akcí, po které se objeví nový člen. Přibude i po tomto víkendu někdo nový do Realizačního Teamu?

Hypnotic: Bývá ale bohužel teď nikdo nový nepřibude jak už tu zaznělo a zní stále dokola chybí schopní scriptéři...

Redaktor: Máš nějakou představu, co by se mohlo nebo snad i mělo na koncilu řešit a o čem by se mělo debatovat?

Hypnotic: Tak vždy je co řešit, hráčské a taky kolegiální návrhy se musí vždy řádně probrat a zvážit všechna pro a proti + co se vyskytlo za problémy + na co je potřeba dávat velký pozor i to co naopak funguje skvěle a co by se mělo tedy zachovat nebo naopak s čím a kde víc na čem zapracovat.

Redaktor: S čím ty konkrétně pojedeš na koncil? Tím teď nemyslím kufr plný piva.

Hypnotic: Tak jelikož mám na starosti sekci návrhy, tak jedu předkládat dalších xy návrhů a změn které stojí za zvážení + to co se od posledního koncilu nestihlo či naopak co se stihlo a jak funguje či nefunguje. Taky jsou neustále množící se herní chyby, je to zkrátka hodně.

Redaktor: Je nějaké opravdu kontroverzní téma, které se už s jistotou bude probírat?

Hypnotic: O žádném nevím, jak už jsem se zmínil každý si vezeme svojí práci kterou budeme chtít před kolegy obhájit popřípadě plány v herním ději se kterým se musíme všichni seznámit.

Tímto bychom rádi poděkovali Hypnoticovi za přiblížení nadcházejícího koncilu. Příští měsíc můžete očekávat článek o tom, co se na koncilu opravdu probíralo, jaké nastanou změny a třeba se dozvíme i něco pikantnějšího...

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Rastafarian | Počet komentářů: 303 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1312 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1277 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7849

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist