Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 04. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

téma * V minockém dole již není bezpečno?
Vydáno dne 01. 11. 2012 (1740 přečtení)

Co se stalo v minockém dole? kam se poděli téměř všichni strážní? Přečtěte si článek a zjistěte to!
Na nádvoří hradu lorda Blackthorna bylo nějak rušno. Starý muž se domáhal audience. „Musím mluvit s lordem Blackthornem, nesu důležité informace. Temný kult spřádá plány na prolomení magické obrany nad dolem ve městě Minoc.“

Velitel stráže tedy svolil a společně s dalšími třemi muži doprovodili starce do hradní knihovny. Netrvalo dlouho a objevil se tam i samotný lord Blackthorn.

„Okamžitě dejte svolat všechny členy frakce Chaos“, ozvalo se po kratší debatě. Během pár chvil se začali všichni scházet. Kolem jedenácté hodiny dopolední už byli téměř všichni v zasedací místnosti hradu.

„Dobrý den pánové, posaďte se prosím. Nebudu chodit kolem horké kaše, vyskytl se nám tu problém. Temný kult se již několik týdnů snaží objevit místo, kde jsou ukryty duše strážných minockého dolu. Bohužel se dostali až tak blízko, že se dnes večer chystají ono místo napadnout a zničit veškeré schránky. Každá schránka je jedna duše strážného. Nesmíme dovolit, aby se jim podařilo je zničit. O osmé hodině večerní vytvořím bránu na místo se schránkami, kde zaujmete obranné postavení a prohlédnete si terén.“

Po tomto proslovu ještě proběhlo pár otázek, ale vesměs vše bylo jasné.

O půl osmé se začali všichni opět scházet, tentokrát připraveni na boj. Ihned po vytvoření brány všichni prošli. Na řeči nebyl čas. Rychlé prozkoumání lokace, rozdělení se a hlídkování tak, aby bylo vše ohlídané. Schránky nebyly pro obranu moc vhodně rozmístěny. Nedalo se ale nic dělat. Jakýkoli pohyb by mohl ohrozit život strážce.

V půl deváté přišel i Temný kult. „Jsou tu! Jdeme do nich!“ Magické formule létaly z úst jako útočníků, tak obránců. Nemilosrdná řežba patnácti osob. Po několika minutovém boji odcházel Temný kult poražen. „První boj je náš! Ošetřit rány, znovu se vybavit a sraz opět tu. Nesmí nám to trvat moc dlouho!“ Během chvíle byli všichni zpátky a očekávali druhý útok. Ihned, jak se Temný kult objevil, snesla se na něj salva kouzel. Tentokrát byli vybaveni lépe. Ztráty se objevily i na straně frakce Chaos.

CH_TK1

Třetí boj už nebyl pouze o skupinách či jednotlivcích. Temný kult přišel s novou taktikou. Při příchodu na místo zničili několik dračích vajec, ze kterých se ihned vyklubali draci. Ti na bojiště vnesli velký zmatek. Draci útočili na všechny, nikdo nevěděl, jestli nejdou zrovna po něm. Temnému kultu se podařila rozbít jedna ze schránek. Přesto se dal útok považovat za úspěšně odražený.

CH_TK2

Následovalo několik útoků, dalo by se říci partyzánských. Členové Temného kultu, téměř nevybavení, běhali po onom místě, vždy pár úderů do některé ze schránek. Ty se začaly časem rozpadat a duše strážných unikat. Kdo ví, jaké zvrácené rituály museli členové Temného kultu podstoupit a vykonat, že je ani tolik smrtelných zásahů definitivně nezničilo. Frakce Chaos taktéž začala vymýšlet různé taktiky, jak zabránit útokům na schránky…

CH_TK4

Poslední útok proběhl chvíli před desátou hodinou večerní. Byl odražen, nicméně následné sčítání nezničených schránek bylo jen na velmi malou chvíli. Z patnácti zbyly pouze dvě. Životy dvou strážných se podařilo uchránit. Pouze dvou.

CH_TK5

Od této chvíle není minocký důl tak bezpečný, jako před útokem Temného Kultu. Frakce Chaos ale vynakládá veškeré úsilí a obnovení bezpečí v dole. Výsledky se snad dostaví v nejbližších dnech…

[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Rastafarian | Počet komentářů: 105 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1815 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1420 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1279 hl.)
 
Je mi to jedno (1261 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1210 hl.)
 
Nečtu to tu (1356 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8341

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist